Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animét mondani...

Tudtok olyan animét mondani mint a naruto/black clover?

Figyelt kérdés
Az a fontos nekem hogy legyen egy szomorú hátere a főszereplőnek és hogy másoknak van erejük de neki különleges módon nincs vagy csak kevés de hozzá jut valahogyan egy sötét erőhöz amit szinte lehetetlen irányítani de ő megtanulta. (Black Clovert láttam meg a narutot és ezek tetszettek ezekhez hasonlókat keresek)

2019. aug. 11. 15:35
 1/7 A kérdező kommentje:
örülnék ha írnátok rövid összefoglalót hogy miről szól de a csattanót ne írjátok le hátha felkelti az érdeklődésemet. előre is köszi:) !
2019. aug. 11. 15:38
 2/7 anonim válasza:
Bleach elég jo és szomorú háttere van a fölszerelőnek
2019. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

A bleach tényleg jó. Monjuk nekem örök kedvenc marad a Yu yu hakusho, habár ott a főszereplő nem gyenge az elején sem a sztorinak. Viszont felületesen, de megfelel a leírásodnak a Tokyo Ghoul, viszont annak a harmadik, negyedik évada elég vacak lett. :/


Egyébként világért se akarok spoilerezni, de tudtad hogy igazábol Julius nem hal meg a Lichtel folytatott küzdelme során, mivel használ egy olyan ősi varázslatot aminek segítségével visszaforgatja a saját idejét, és a testéről eltünik a végzetes sérülés?

2019. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem egy régebbi részről beszélsz ?mert most jött ki az új rész és ott megint kapott egy végzetes sérülést hogy megvédje a királyság népét és akkor ugy tünt meghalt
2019. aug. 11. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, csak az anime még nem tart ott.


[link]

2019. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azta télleg köszi.
2019. aug. 11. 23:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fairy tailt ajánlom. A főszereplőnek van szomorú hátere és többet nem modok nehogy spoilerezzek.
2020. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!