Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kinek melyik a kedvenc yugioh...

Kinek melyik a kedvenc yugioh animéje és miért?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Yugioh GX, több oknál kifolyólag is.


- Ott már javarészt a valós szabályokat alkalmazták, míg az eredeti Yugioh tömve volt illegális, tiltott, szabálytalan lépésekkel (pl. körönként 5 szörny normál idézése).

- A történetvonal izgalmas volt, és eredeti, főleg a Yubel-szériában.

- A karakterek szerethetőek voltak, volt egyéniségük, nem tucatanime papírkivágások voltak.

- A GX-érában még nem volt teletömve ennyi fölösleges idióta szarsággal a játék, mint Synchró, Pendulum, Link, meg a többi bohóckodás, ami kb. játszhatatlanná tette mára a játékot.


Az 5D-szériával kezdődött meg a Yugioh rohamos hanyatlása. Alapból a motorozás közbeni kártyázás is egy elvetélt ötlet volt, azon meg már csak jókat röhögtem, hogy a rendőrséget le lehet győzni Yugioh kártyapaklival. Hogy nézne ki ez a való életben?


- Kezeket fel, le van tartóztatva!

- Párbajozzunk! Felhúzok hat lapot. Exódia. Én nyertem.

- Rendben van uram, folytassa amit elkezdett!

(rendőrök elhúznak)

- Hahahahaha, nem mondták, hogy keverjem meg a paklim!


:DDDDDD

2019. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A legelső volt a legjobb. Amikor még nem csak egyszerű kártyajáték volt, hanem valami régi, ősi mágia, szörnyidézéssel.

A többi nézhetetlen szerintem.

2019. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

na most a sima yugionál csak a pegazus részig volt az sok szabály ellenesség a duel city-nél bevezették a rendes szabályokat


de szerintem a legjobb az az arc-v meg volt benne minden idézés (habár a vrains-ben is vannak más fajta idézések) meg a zexal-nak viszont egy elég jó története volt és a karakter fejlődése nagyon sok más jellegű animét kenterbe vágott

annyi a baj hogy már túl sok idézés van de a ritual kártyákkal még most sem foglalkoznak pedig azok vannak a legjobban elhanyagolva jobban jo lenne ha a következő széria már a rituál kártyákkal foglalkozna mellette lehetne a többi idézés is de főleg a rituál...

és az sem lenne nagyobb probléma ha nem raknának bele mindig egy szuper főgonosz világ megmentéses cuccot sokkal izgalmasabb lenne szerintem ha lenne egy úgymond ázsiai bajnokság és utána egy világ bajnokság ahol tényleg csak a játékról szólna (az előző bajnokságok arc-v zexal 5d pegazusos mind megszakadt vagy pedig előjött a gonosz stb

vagy egy movie ahol az eddigi hősök össze csapnak egy barátságok mérkőzésbe

2019. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a rituális kártyák már nagyon régiek. Nem állna érdekükben egy olyan idézési metódust központba helyezni, ami már létezik. Figyelemfelkeltő, és mivel teljesen új, ezért többen fogják megvenni, mintha egy létezőbe jönnének új lapok.
2019. szept. 17. 02:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Én saját gyártmányú paklit használok, és nincs benne egy rítuskártya se. A speciális idézést sokkal jobbnak és hatékonynak tartom.


A Synchró, Pendulum stb. fäszkodás meg egyszerűen nevetséges baromság, az ilyen lapok jellemzően egytől egyig szarok.

2019. okt. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen de ez a yugioh...! Ugyan ugy a regi lapokat is megveszik a fúzió is elég regi mar aztán még is... a ritualnal csak az az egy baj hogy majdnem minden kártya hoz külön ritual lap kell ezért lehetne központosítani hogy pl sötét/fény/tűz vagy a többi elemhez tartozó összes ritual kártyát meg lehetne idézni... népszerű lenne ha a ki ami nem hanyagolta volna el...
2019. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
konami*********
2019. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!