Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok vicces vagy shounen...

Tudtok vicces vagy shounen (vagy esetleg mind2 egyben) animét/ket mondani? Lehetõleg fiù fõszereplõvel, mert azok a badassek.

Figyelt kérdés
Itt van példànak: Beelzebub, Kyou kara maou, Denpa Kyoushi, Black Clover, Boku no Hero Academia, és még sok màs, amit làttam... (Hellsing + Ultimate ;) )

2019. nov. 27. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gintama. A legjobb.
2019. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

+ 1 szavazat: Gintama


Noragami

Saiki Kusuo no Ψ-nan

School Rumble

Kekkai Sensen

Hunter x Hunter (2011)

SKET Dance

Danshi Koukousei no Nichijou

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

Ixion Saga DT

2019. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Segîtség az ném nagyon volt, mert kb mindet ismerem. A Gintama-t viszont ne emlîtsétek, mivel nem nagyon szeretem a parôdiàt; tùl sok dolog van benne (A Gintama-ban) mint pl: ür, ôkor, idõutazàs, STB. az egyetlen parôdia amit megnéznék bàrmikor, az csakis a One Punch Man. Szôval amiket ismerek, és vannak amiket egyàltalàn nem nézek mert nem érdekelnek; Gintama, Noragami (ezt végig néztem, és tetszik), Saiki kusuo (követem, de nagyon lassù a fordîtàs, és nem tudom mikor akar kijönni a 2.évad kövi része), School Rumble, Kekkai Sensen (nem nagyon tetszik hogy a fõszereplõ csak egy tehetetlen senki, akinek csak a szeme az egyetlen képessége, de semmi màst nem tud), Hunter x Hunter (nem nagyon fogott meg), Sket Dance (nem nagyon érdekel, nem tudom miért... csak egyszerüen nem), Danshi Koukousei no Nichijou (nem vagyok oda tùlsàgosan ezért, mivel nem értelmes nagyon... csak van pàr vicces része... ezenkîvül, semmi értelme), Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! (végig néztem... hàààààt... teeee~tszett, de nem annyira jô, mivel itt is egy senki kb a Main Character (MC), de azért vàrom a folytatàst, hàtha erõsebb lesz), Ixion Saga DT (mondhatni jô, de csak egyszer nézhetõ. Nem valami értelmes a MC, ésé hülye is + gyenge, viszont az egyetlen jô tulajdonsàga; kicsit vicces). Hàt... Ennnyi lenne!
2019. dec. 3. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nézzünk másfele.



Mob Psycho 100

Cuticle Tantei Inaba

Ansatsu Kyoushitsu

Hataraku Maou-sama!

Tiger & Bunny

Nanatsu no Taizai

Blood Lad

Trigun

Tensei shitara Slime Datta Ken

Fairy Tail

Tengen Toppa Gurren Lagann

Hoozuki no Reitetsu

Arakawa Under the Bridge

2019. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Innen csak a Hoozuki no Reitetsu -t nem làttam még, és addig nem is akarom làtni, amîg magyarul ki nem jön. De amùgy ismertem eddig is, csak nem volt hozzà magyar felirat, ezért bele se kezdtem. Nem akarja senki se fordîtani?
2019. dec. 27. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!