Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok olyan animéket,...

Mondanátok olyan animéket, ahol a főszereplő "gonosz"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan animéket keresek, ahol a főszereplő egyesek szemében gonosznak tűnhet, mert bármit megtenne a céljáért, és emiatt néha nagyon radikális módszerekhez folyamodik. Olyanokra gondolok, mint Accelerator a Toaru Majutsu no Index-ben, aki bármit megtenne, hogy megvédje Last Order-t, vagy mint Mahiro a Zetsuen no Tempest-ben, hogy bármit megtenne, hogy bosszút álljon Aika-ért. A stílus az mindegy, bár a fantasy előnyben, illetve az fontos lenne, hogy happy end legyen. Viszont ha esetleg lenne benne egy szerelmi szál, hogy mondjuk a lány hozza vissza a srácot a "sötét oldalról"(vagy fordítva, a fiú a lányt), akkor az sok-sok plusz pontot ér. :D Mint a Charlotte-ban például, amikor Yuu-nak meghalt a húga. Előre is köszi, ha mondotok ilyeneket!



2019. dec. 4. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán a Code Geass... Bár lehet az anti-hősös animék keretében találsz ilyeneket.
2019. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom a Code Geass-t
2019. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hintalow ***** válasza:
100%
Próbáld meg a Sunabouzu-t. Abban a "főhősnek" egy darab jó tulajdonsága nincsen 😃
2019. dec. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A mecha annyira nem köt le, de legyen hát: Nekiesek a Code Geass-nek. :D Köszi a válaszokat!
2019. dec. 6. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszett az Indexben Accelerator, akkor ajánlom a most futott Toaru Kagaku no Accelerator-t, amiben ő a főszereplő. Még írok pár címet, hátha érdekel:

Death Note

Zankyou no Terror

Phantom: Requiem for the Phantom

Higashi no Eden

Kara no Kyoukai animefilmek

Devil's Line

2019. dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Zankyou no Terror-t, a Death Note-ot, az Accelerator-t és a Phantom-ot már láttam. Az utóbbi kettőt imádom. :D A Higashi no Eden-t listára raktam valamikor, csak valahogy kimaradt. De pótolom. :D A Devil's Line-t pedig mindig is meg akartam nézni. Azt, hogy eddig mégse tettem meg, csak azzal tudom magyarázni, hogy anno nem akartam minden részre egy hetet várni, aztán mire kijött az egész, már kiment a fejemből. XD Köszi szépen a választ, mindenképp megnézem majd őket! :D
2019. dec. 17. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!