Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok nekem ajánlani fantasy-...

Tudtok nekem ajánlani fantasy-romantikus animéket?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én nem néztem eddig animét viszont most kíváncsi lettem... Szóval nagyon kezdő vagyok. Ha lehet olyat mondjatok ami happy end-el végződik :D

(imádom a könyveket szóval ha valaki ismeri ezeket : Üvegtrón, Tüskék és rózsák udvara, Végzet ereklyéi...akkor ezekhez hasonló hangulatúaknak örülnék ^_^)



2019. dec. 9. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Huu, hát happy endingel végződőt nem nagyon tudok. Mert a többség befejezetlen, folytatásra vár.

Viszont az utóbbi pár évben megjelent isekai animék általában ilyenek.

Pl Kenja no Mago, Isekai Cheat Magician

2019. dec. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Meg is lesem őket :D
2019. dec. 11. 08:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ma már megválaszoltam egy ilyen kérdést, és nincs kedvem megint kifejteni őket, szóval most csak címeket írok, amiket imádok. :D


Charlotte


Shakugan no Shana


Toradora(ez nem fantasy, de olyan cuki, hogy bűn kihagyni)


Toaru Majutsu no Index és a többi Toaru sorozat(itt megtévesztő, mert nem a romantikán van a hangsúly. Eddig még nem is jöttek össze, de biztos össze fognak, szóval mindenképp nézd meg)


Zetsuen no Tempest(ez tragédiának mondható, de pont az a lényege, hogy Shakespeare két művét, a Hamlet-et és a Vihart veti össze, amiből az egyik tragédiával végződik, a másik meg happy end, és ezért az anime is erre hajaz. Szóval elég borús és komor anime, de boldogan végződik, és van benne szerelmi szál.)


Zero no Tsukaima(a lány szinkronhangja ugyanaz, mint a Shana-ban vagy a Toradora-ban, mellesleg az egyik kedvencem. Ez inkább vígjáték anime, de ez is fantasy és romantikus)


Grancrest Senki

Ez egy kicsit nehezen érthető, mert próbálták belezsúfolni a mangát az animébe vagy mi, de happy enddel és esküvővel végződik, szóval mindenképp nyerő.


Sewayaki Kitsune no Senko-san

Ez is egy eléggé cuki anime. Jobbat nem tudnék elképzelni arra, hogy ténylegesen kikapcsolódjak.


Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records

Ez is egy egész jó anime. Van benne humor, akció, romantika, meg ami kell.


Douluo Dalu

Ez nem tudom, hogy mennyire fog neked tetszeni, mert ez cgi és kínai, de a sztorija miatt én mindenképpen ajánlom.


A könyvek nem ismerősek, szóval nem tudom, hogy fog-e hasonlítani, de remélem azért segítettem. :D

2019. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mahou Tsukai no Yome.Itt az ismertetője az Animeaddictsról:)


Hatori Chise fiatalkora nagy részét nélkülözésben és sorozatos fájdalmak közepette élte, miközben a család és a szeretet fogalma teljesen ismeretlenek voltak számára. Mikor aztán úgy tűnik, hogy az utolsó reménye is elveszett, egy sorsdöntő találkozás mindent megváltoztat körülötte. Hősnőnket ugyanis Elias, egy szörny fejjel és természetfeletti képességekkel rendelkező mágus vásárolja meg a rabszolgapiacon.

2019. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :D
2020. jan. 12. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:

én már láttam vagy 100 animét, és ami erre a leírásra illik az talán:

fairy tail

hunter x hunter (2011): nincs benne romantika,de nagyon jó

Violet Evergarden: nem igazán romantikus, inkább háborús, de jó

Kenja no Mago:romantikus és fantasy

Tate no Yuusha no Nariagari:kicsit romanctikus de fantasy is

Sousei no Onmyouji:mindkettő

Darling in the FranXX: kicsit romantikus de fantasy is

Norn9:mindkettő

Charlotte:kicsit romantikus de fantasy is

kamisama hajimemashita:mindkettő

Suki tte li na yo: nem fantasy, de nagyon romantikus Akagami no shiroyukihime:kicsit fantasy, nagyon romantikus

2020. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!