Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ilyen romantikus...

Tudnátok ilyen romantikus animéket mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok olyan romantikus animéket mondani, ahol a főhőst valamilyen trauma éri, és ezen a fiú/lány segíti át? Olyat, ami happy end, és egyértelműen összejönnek a végén. Mecha-n kívül bármilyen stílus jöhet. Előre is köszi a válaszokat! :)



2019. dec. 12. 19:34
 1/5 anonim válasza:

Nem tudom, hogy mennyire spoilerezhetek így csak megemlítek kettőt ami eszembejutott.


Elsősorban az 'Orange' nevű anime jut eszembe, ez az ami a legjobban felel meg a leírásodnak. Végig néztem de annyira nem voltam oda érte, viszont ez nem jelenti azt, hogy neked nem fog tetszeni.

'Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru' az ami még talán ebbe a kategóriába illik, de itt nem igazán van happy end. (Két évadja van és a harmadik tavasszal jön a mangáját pedig nem olvastam. A lényeg röviden, nincs befejezve.)

2019. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg, az Orange már egy ideje szerepel a listámon, csak még nem jutottam oda. Az Oregairu-t már láttam, de nekem sem lett a kedvencem. Köszi szépen a választ! Jöhetnek még, akár spoilerrel is. :D
2019. dec. 12. 20:42
 3/5 Vpx27 ***** válasza:

Talán:

Golden Time

2019. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem nagyon emlékszek rá, de talán az “Ao Haru Ride” megfelel ilyennek.


A “Kimi ni Todoke”-ben nem beszélhetünk igazából nagy traumáról, de talán betudható annak. A főszereplő lányt kiközösítették, aztán nagyrészt a főszereplő fiú segít neki beilleszkedni az iskolában. Viszont ez egy vidám, könnyed anime.

2020. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Golden Time-ot azóta megnéztem, és tetszett. Nekiesek majd ezeknek is! :)
2020. júl. 23. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!