Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus filmet tudnátok...

Romantikus filmet tudnátok mondani, ahol 17-18 évesek a szereplők? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nos az a baj, hogy 2 hónapja van barátnőm és elég önbizalomhiányos vagyok és filmekből szoktam megtanulni általában mindent, és azért kellene ilyen romantikus film, hogy tudjam, mit csináljak vele. Mármint úgy értem persze szoktunk beszélgetni, és hasonló, de nem tudok cuki lenni vele.

2019. nov. 2. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok olyan filmeket, amiben konkrétan 17-18 évesek vannak és cukiság, de a legtöbb ilyenben fiatalok szoktak lenni, például:

Pasik és csajok

Pajzán parti cserediákoknak

Levélbe zárt szerelem

Szerelem sokadik látásra

10 dolog, amit utálok benned

Viszont én sosem hagyatkoztam filmekre, nem tudom, hogy az ilyen dolgok mennyire működnének a valóságban, miért nem inkább a valamelyik "Párkapcsolatok" kategóriában kértél segítséget, ahol több romantikusabb egyén van fent?

2019. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!