Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki a kedvenc szereplőtök a My...

Ki a kedvenc szereplőtök a My hero akademia-ból? És miért?

Figyelt kérdés

2019. dec. 16. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bakugou.


Tipikus 'borzalmas személy, remek karakter' esete. A mangát olvasva az ő lelki, személyi fejlődését látni a legizgalmasabb a számomra.

2019. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Todoroki


Én csak nemrég kezdtem el és a magyar részeket nézem. Todoroki hangja ugyanaz mint a Soul eater-ből a Death the Kid-é és hasonló személyisége is van, egyszerre “kecses” (nem tudom hogy mondjam) és egyszerre könyörtelen. Két ellentétes ereje van és alig kommunikál és okos is

2019. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
84%
Nekem az első kedvencem. Kaminari Denki a második Shouto Todoroki a harmadik Katsuki Bakugou a negyedik Midoriya Izuku (Deku) az ötödik Uraraka Ochako
2020. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
90%

Aizawa


mert.

2020. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy népszerű karakter legalábbis a rajongók között, de számomra Tenya Iida.


Igaz, hogy tud néha durva meg goromba lenni de én szerintem ő az egyik legviccesebb karakter a sorozatból és mindig sokat tudok rajta röhögni hogy mennyire komolyan vesz mindent :D Ráadásul talpraesett és határozott is, egyike azoknak az embereknek akik tudnak egyszerre viccesek és komolyak is lenni. :D

2020. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a diákokat nézzük akkor:

Katsuki. Először egy nagy bunkó parasztot láttam benne :D DE ahogy teltek az évek hozzám nőtt, és látni kezdtem benne a fejlődést, a jó dolgokat. Nem mellesleg baromi vicces hogy mindig üvöltözik. + király képessége van.


A pro hősök közül:

Hawks >;D. Imádom a kinézetét, azokat a gyönyörű vörös szárnyait. A mangában imádtam meg nagyon, de nem szeretnék spoilereni ;).


A gonoszok közül:

Overhaul: Szintén nagyon imádom a kinézetét. NAGYON MENŐ AZ A MASZK. A természetét szintén. Amikor bele ütközött Mirióba és Izukuba annyira imádtam hogy ilyen jól megőrizte a hidegvérét. Ha úgy vesszük elég jó ötletei voltak, és lehet hogy nagyon is igaza volt abban hogy a képességeket megkell szüntetni. Azt hiszem és remélem hogy egynap látni fogjuk még ezt a karaktert. Szerintem van rá esély.


Hogy őszinten megmondjam midegyik gonoszt nagyon imádom :'' ')

2020. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aizawa!!!❤️

(Nagyon tetszik a képessége)

Szeretem mint, hős, tanár, ember és igazából mindenhogy. Tipikus olyan karakter akit nagyon megtudok kedvelni. Jók a beszólásai ahogyan beszél és ahogy harcol. Szigorú de mégis törődik az emberekkel, főleg a diákjaival.

(+Imádom amikor felfogja a haját)

2021. márc. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 josephw ***** válasza:
Todorokiii😍😍😍
2021. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem Mina Ashido tetszik.

A böre rózsaszín jól táncol.

2021. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Baj ha nem tudok dönteni?

Most éppen nosztalgiáztam egyet, és újra néztem a sorit, és mindenkit nagyon szeretek perpillanat. Na jó pár ember kivételével, de az mellékes :DD

okt. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!