Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki (k) a kedvence (i) tek a...

Ki (k) a kedvence (i) tek a Gintama című animéből, és miért? Illetve kiket tartotok a legviccesebb karaktereknek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Melyikek a kedvenc arc-jaitok? (komédia és komoly arc-ok is).

Melyik arc-ok azok, amelyikeket annyira nem kedveltetek?


Még egy kérdés: Ha összehozhatnátok két karaktert, kik lennének azok, és miért? Ha nem szerettek shippelni, akkor erre nem muszáj válaszolni. :)



2019. dec. 29. 16:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés! Van(nak)-e olyan karakter(ek), akik(et) kifejezetten nem szerettetek? Ha igen, miért?
2019. dec. 29. 16:53
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok minél kevésbé spoileres lenni, de azért saját felelősségére olvassa el mindenki :'D


Kedvencet nagyon nehéz választanom, mivel alapvetően szinte mindenkit szeretek. Gintokit azért, mert egyszerre tud komoly és komolytalan is lenni, ha úgy van, nagyon menő, ha úgy van, röhejes. Nagyon szeretem a "pótapa/pótbágyó" kapcsolatát Kagurával és Shinpachival, vagy amikor megvéd valakit. Csípem Kagurát is, mert nem az a tipikus tsundere harmadik női karakter minden shounenből. Kagura tökéletes példája annak, hogy igen, a csajok is tudnak állat módjára viselkedni, zabálnak, büfögnek, túrják az orrukat. Emellett Kagura is hihetetlen laza, ráadásul nagyon erős is, nem fél a verekedéstől ő se. Shinpachi is sokat fejlődött a sorozatban, az okoskodó karakterből a végére egy elég menő srác lesz. A Shinsengumi tagjait is nagyon szeretem, Kondou-sant és a kapcsolatát Otaéval, Hijikatát a majonézmániájával, a szadista Okitát, stb. :'D Illetve nagyon szeretem még Takasugit is, akiről az elején mindenki azt hihette, hogy ő a főgonosz, a főhős ellenfele, aztán a végére csak kiderül, hogy nem egészen így van, és neki is hatalmas szíve van, és fontosak számára az emberei. Kamuit is nagyon szeretem a laza menőségével, és neki is nagyon jó hátteret rakott össze Gori-sensei. De szeretem Zurát és Elizabeth-t, Tsukuyót, a sógunt, stb. is :'D Ha nagyon szigorúan nézem, akkor összességében végül is Takasugi lett a kedvencem, amiben nagy szerepet játszik Koyasu Takehito is (szinkronja).

Legviccesebb karakter... szerintem Gintoki és Hijikata együttesen, szerintem a közös baromkodós jeleneteiken nevettem a legtöbbet :'D De itt is nagyon nehéz választani.


Kedvenc arc már könnyebb, Shogun Assassination, Ikkoku Keisei és Farewell, Shinsengumi az élbolyom. Legviccesebb talán a Soul Switch, ha már Gintoki és Hijikata :'D illetve még a Feigned Illness arc is ütős volt, mikor Kagura beteg lett, aztán majdnem elhamvasztották :'D


A leggyengébbnek a Beam Sword Style arcot tartom, illetve a Gintoki vs. Okita harcot leszámítva az Excalibur arc is a gyengébbek között van szerintem. Ja igen, meg a HDZ48-at se szeretem, illetve az Otsuu-chanos arcot. Meg Otsuu-chant se :'D


Nekem három shipem van a Gintamából: OkiKagu, GinTsuu és KonTae. Az utóbbit még esélyesnek is tartottam amúgy, hogy cannon lesz... :'D


Akit nem kedvelek, az Otsuu-chan, igazából tök feleslegesnek tartom a jelenlétét, olyan, mintha a sensei csak azért rakta volna be, mert hát kell egy idol is. Kifejezetten idegesítő nekem az a lány, nem tartom viccesnek a szójátékos beszédét és zenéit se. Egy szemét volt Sada Sada, de ő tipikusan az a karakter, akit kb. senki se szeret, aztán nem is sajnálja senki, miután valaki megöli... Sokáig nem szerettem Oborót, Utsurót (jó, őt Utsuróként továbbra se, vagyis inkább azt mondom, hogy még a hátterét ismerve se értek egyet a céljaival), illetve Nobu Nobut, de ahogy árnyalta a karaktereiket Gori-sensei, inkább semlegesek lettek számomra.

2019. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedvencek:

Otae,Kyubei,Tsukuyo,Toshi,Gin,Sogou, Katsura,Matsudarai,Kagura-Toshitól kezdve a legviccesebbek is.

Akiket bírok:

Itou,Catherine,Hasegawa

Akiket nem bírok:

Sachan,Kondou,Otsuu


Arc ami nem jött be annyira:

Otsuu arc(150-160 környékén)

Kedvenc Arc:

Nagyon sokat szeretek és azok a kedvencek is.


Kedvenc shippek:

Hijikata x Otae,Sachan x Kondou,Gin x Otae,Sogou x Kagura

Shippek amiket nem bírok:

Hijikata x Gin,Sachan x Gin,Kondou x Otae,Hijikata x Mitsuba

2020. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!