Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok szadista hajlamú fiú...

Tudtok szadista hajlamú fiú animekaraktereket?

Figyelt kérdés

Mint például a Gintamából Okita Sougo, vagy az AssClass-ból Akabane Karma. A Nijiiro Daysben is van az a Keiichiró srác, ő is szimpi volt.


Azt vettem észre hogy ezek a karakterek általában viccesebbek, és nekem nagyon bejön ez a fajta humor. Ne nézzetek furának, igyekszem nem annak tűnni. XDD



2019. júl. 30. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan nem jó amiben a lány a szadista fiúval?
2021. márc. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Talán AoTból Levi? Nem tudom, neki annyira nem voltak szadista hajlamai bár kínozni jól tudott. Ilyen Hanji is, bár az Ő neme meghatározhatatlan.


Igaz nem anime, de leírom, hátha érdekel: Killing stalking manhwa ( koreai képregény) abban Sangwoo elég szadista, meg egyéb mentális problémái vannak. Viszont csak erős idegzettel olvasd ^^

2021. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!