Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Írnátok jó animéket?

Írnátok jó animéket?

Figyelt kérdés
Elég széles spektrumon mozog a kategória. Igazából az egyetlen ami tényleg fontos, hogy legyen valami jó storyja. Szeretném, hogy minél újabb legyen (mondjuk kb 2010 utáni). Szeretem a fantasyt és örülök, hogyha megvan egy animében a romantikus szál de ha valami kihagyhatatlan darabról van szó akkor azért el lehet rugaszkodni ezektől. A történet legyen Drámai és ne legyen túl humorizált, de az animék jó részére jellemző könnyed komédia még belefér. Ne legyen túl gyerekes, sokkal inkább szeretem a thrillert. Végszónak Írnék példákat azokra amik tetszettek. (Tudom, hogy sokaknak ezek nagyon sablon animék, dehát ez van, én ezt szeretem): Re:ZERO, Sword Art Online, Attack on Titan

2020. jan. 12. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Az újjak között ajánlanám a kínai animékat nagyon feljöttek színvonalban a japán meg az utóbbi években nagyon lesüllyedt velük
2020. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Sword Art Online alapján az Accel World
2020. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
55%
Kuroshitsuji
2020. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Doulou dalu kínai anime, még fut azt hiszem ez már a harmadik évadnak számít, de lehet még a második vége?

82 rész eddig, magyar fordítással 79 kész.

2020. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

The Promised Neverland

Mo Dao Zu Shi (kínai produkciók között kiemelkedik)

Vinland Saga (ugyanaz a stúdió csinálja, mint ami készítette az AOT-ot, legalább egy próbát tegyél vele)

Dororo, Banana Fish (mind a kettőt a MAPPA készítette, a többségnek az előbbi jobban tetszett, nekem az utobbi)

Kimetsu no Yaiba (valszeg ezt láttad)

Made in Abyss (nem olyan, mint amilyennek elsőre látszik)

Akatsuki no Yona


Ha mégis kedvet kaptál régebbi animékre:

Death Note (alapmű, ha nem is lesz kedvenc, minden animésnek látnia kell)

Fullmetal Alchemist Brotherhood (ez is alapmű)

Code Geass

Steins Gate (1. évad legalább)

Cowboy Bebop

Anohana

Hunter x hunter

2020. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Shingeki no Bahamut: Virgin Soul

Boku dake ga Inai Machi

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Psycho Pass

Zankyo no Terror

Bunny girl senpai

Death Parade

Zetsuen no Tempest

2020. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!