Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fate stay night-al kapcsolatba...

Fate stay night-al kapcsolatba lenne kérdésem, tudnátok válaszolni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy valaki nagyon töményen, ugy 4mondatban elmondaná a történetet és hozzá azt hogy miért jo ez az anime? Egyszer belekezdtem de 3-4rész után otthagytam, azt gondoltam hogy nem valami jo de sokan mondják hogy jó, meg nézzem meg de valahogy nem visz rá a lélek, sokkal jobban menne ha tudnám miröl szól.

2020. febr. 6. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyikbe kezdtél bele konkrétan? Attól is függ a válasz.
2020. febr. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az 1. Évadba
2020. febr. 7. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elég megosztó. Amit igazán ajánlani szoktak, az a Fate/Zero.
2020. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor átugranám a storyt és akkor nem fogom tudni ki ki és ki mit csinál stb.
2020. febr. 7. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán. A Zero egy előzmény, nem is az eredeti VN adaptációja, hanem egy light novelé. Nem igényel semmilyen előismeretet, viszont elspoilerez ezt-azt a Stay/Night-ból. De mivel az eleve nem tetszik (tényleg elég háremesre vette a figurát), így akár ki is hagyhatod és kezdhetsz az előzménnyel.
2020. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó....Fate/Zero-n kívül kb mindegyik évad haremesre vette a figurát, Grand Order és Apocrypha meg főleg :D


De amúgy a sima ( régi ) Fate/Stay Night sorozatot és az Unlimited Blade Works storyja kb ugyanaz az elején, viszont a vége már eltér, szóval szerintem egyik évadot sem kellene skippelni.

2020. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

A Grand Order és az Apocrypha nem létezik! Azoknál a Prisma Illya spin-off is sokkal jobb. Egyébként a sima Stay/Night-ban 5 vagy 6 nőt összegyűjt a sorozat végére a tipikus három sztereotípiákból. Az UBW-ben azért ez közel nincs így.

2020. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el az Unlimited Blade Works-t. Jobban össze van rakva szerintem, ha az megfog, utána átmehetsz a többin is.
2020. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!