Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Másnak nincs ilyen benyomása...

Másnak nincs ilyen benyomása a francia Taxi filmekkel kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Hogy gyerekként mikor vetítették ezeket, akkor szórakoztató, jó pofának tűnt, menő beszólásokkal, de így felnőtt fejjel csak másfél óra összefüggő szekunder szégyenérzet? :D
2019. szept. 12. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyerekként látott vígjátékok jelentős részével így vagyok. Ugyanakkor úgy gondolom, hogy az első két rész egész tűrhető.
2019. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként hozzátenném, hogy az amerikai változat sokkal rosszabb.
2019. szept. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az újabb részek már elég gyengék, a legújabb pedig egyenesen rossz, de az első 2 vagy mondjuk 3 rész azok jók voltak.
2019. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még most felnőttként (32) is imádom őket, bár tény, hogy eléggé megoszlóak a részek! Az első két rész mindent vitt, nagyon szuperek, de aztán valami történt, megbicsaklott az ihlet: a 3. rész hirtelen a legrosszabb lett, igazi "mélyrepülés", melyben nagy szerepe van a látványvilágnak! :( Az utolsó két rész pedig kb. egyforma színvonalú, melyek sokat javítottak az előző megbotláson, de az első két rész sikerét akkor sem érik utol!

A sztori mellett azért jópofák voltak a beszólások, de abból is kimerült az ihlet, mert a szemfüleseknek talán feltűnt, hogy az 5. rész elején, mikor a rendőrségen Gilbert a tervet ecseteli, egy csomó olyan beszólás hangzik el, amit leginkább a 4. részből koppintottak, nagyon ismerős!

Én azért reménykedem benne, hogy lesz egy 6. rész is, melyre végre összekapja magát a stáb, és megszorongatja az első két részt, bár erre szerintem nagyon kevés esély van!

2019. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem még mindig a taxi-széria a kedvenc autóreklámom, bár a szállító sem rossz. Mondjuk filmet elfelejtettek közben vetíteni, de a műsorszerkesztő is hibázhat néha
2019. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!