Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animesek! Az elmúlt 4-5 évben...

Animesek! Az elmúlt 4-5 évben melyik anime sorozatok voltak a legjobbak szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!



Itt inkább a személyes véleményekre vagyok kíváncsi, nem ilyen statisztikák által kimutatott dolgokra amiket nagyrészt japánok töltenek ki.


Leírom hogy kb mire is gondoltam:


Legjobb animek ( szerintem )


1. Nanatsu no Taizai

2. Boku no Hero Academy

3. Shield Hero


Ha csak egy külön évadot emelnétek ki az animeből mert a többi már gyenge volt az is ér :D



2020. febr. 8. 21:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor úgy veszem, hogy 2015-2019 között, mivel 2020 első szezonja még csak most kezdődött.


•••2015•••

Mobile Suit Gundam: The Origin

Ninja Slayer From Animation

Hibike! Euphonium

Death Parade

Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai

One Punch Man


•••2016•••

JoJo no Kimyou na Bouken Part 4: Diamond wa Kudakenai

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

3-gatsu no Lion

Kubikiri Cycle: Aoiro Savant to Zaregototsukai


•••2017•••

Little Witch Academia

Made in Abyss

Mahoutsukai no Yome

Kobayashi-san Chi no Maid Dragon


•••2018•••

JoJo no Kimyou na Bouken Part 5: Ougon no Kaze

Violet Evergarden

SSSS.Gridman

Sora yori mo Tooi Basho


•••2019•••

○ Ebben az évben leginkább csak jobb híján kerültek be, nem nagyon jött ki semmi igazán jó.


Yakusoku no Neverland

Dororo

Vinland Saga



Filmeket kihagytam, csak sorozatot írtam, nem tudom filmek is érdekelnek-e.

2020. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

Hát nekem nagyon bejött, ahogy az Another bemutatta azt, hogy kritikus helyzetben az ember agya mennyire el tud borulni csak hogy menteni tudja a saját életét, nagyon tanulságos, és érdekes sorozat. Ezen kívül rövid úgyhogy egyszerű volt megnézni. :D


Aztán ott van a Naruto Shippuuden. Tény és való hogy ba**ott hosszú :), de az is nagyon jól megnyilvánul benne, hogy az életben minden akarat, és kitartás kérdése, nagyon jó sorozat.


Harmadik anime ként a közismert dragon ballt mondanám, abból is a dragon ball supert. Az elég jól lejött, hogy minden a látványra, és a kb 40 részén keresztül tartó harcokra ment ki, de hát szerintem ezért szeretik sokan a sorozatot. (Azon kívül Son Goku szerintem a legjobb anime karakter a világegyetemben :D, és nagyon pozitív, hogy az ő szinkron hangját egyszer sem változtattak meg, így sokkal szerethetőbb figura).


Na, ennyi lenne, kicsit hosszú lett, nem tagadás, de hát a gyakori kérdésekre írni szeretek, nem bebofogni kemény fél sornyi válaszokat. :D

2020. febr. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 October15 ***** válasza:

Az 1. listájához pár plusz:

Shoujo Shuumatsu Ryokou

Youjo Senki

Cihayafuru

Kono oto tomare

Just Because!

Charlotte

Orange

Re:Zero

GATE

Sidonia no kishi [bár lehet az 1. évad korábbi, de asszem a 2. 2015-ös.]

MSG/KSG[ahogy tetszik] Tekketsu no orphans

91 Days

Grand Blue

Demi-chan wa kataritai

Bubuki/Buranki [Okay ez már azért nem a "legjobbak", de azért elég érdekes.]

Ushio to Tora

Golden Kamuy

Work! [Az 1. évad régebbi szerintem de szerintem az elmúlt 5 évben volt kint évad belőle.]

Goblin slayer

Prison School [Okay ez van olyan kretén mint a Grand Blue. :D Szóval csak saját felelősségre.]

Piano no mori

Inuyashiki

Kino no tabi

Kuromukuro

Hai to Gensou no Gurimugaru

Sakurada Reset

Dimension W

Cop Craft

Mugen no Juunin

Drifters

Angolmois: Genkou Kassenki


Meg mégvan 1 csomó baromi jó.


5 év alatt hát ha szezononként csak a top 3 anime-t vesszük az már kapásból 60 szóval van miből válogatni. :D

2020. febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ginga Eiyuu Densetsu: Die Neue These

Yakusoku no Neverland

Hai to Gensou no Grimgar

Noragami

Kanata no Astra

3-gatsu no Lion

Vinland Saga

Mob Psycho 100

Kino no Tabi: The Beautiful World - The Animated Series

Made in Abyss

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai

Sora Yori mo Tooi Basho

Shingeki no Bahamut - csak az 1. évad

Kokkoku

91 Days

Kekkai Sensen

2020. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Furcsa hogy az Attack on Titan-t nem írtátok :D Akkor még sem akkor hype veszi már körül az animet mint az 1-2 évad után ?


Naruto Shippudent végignéztem és a Shounen kategóriában nem véletlen top 3, zseniális karakter fejlődések és csaták is.


Remélem még mások is írnak majd kíváncsi vagyok az ő listájukra is :)

2020. febr. 9. 09:09
 6/21 October15 ***** válasza:
84%

Dehogy furcsa.

Azt írtad hogy JÓ hova tovább a LEGJOBB anime-ket írjuk az elmúlt 5 évből. :D Mit keresne egy ilyen listán egy anime ami annyit tud hogy jól néz ki és jó a zenéje? :D Ennyit a Guilty Crown is tud mégis az Oosama Game után a 2. legszrabb anime amit valaha láttam.


Naruto... oh :) Here we go again... asszem ma le megyek 57%-ra... :D A Naruto produkciós minősége hát... voltak szebb rajzaim a gimnáziumban pedig csak humánra jártam és nem művészeti tagozatra. :D A története meg... tudnék mondani ált. iskolás oszt. társ csajt aki jobb plotot írt a könyvéhez 14-18 évesen. :D

2020. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert általában nem a legjobb, legminőségibb, vagy legkreatívabb animék, sorozatok, filmek, könyvek, stb, a legnépszerűbbek. Hanem a közepesek, a könnyen befogadhatóak, a leglátványosabbak, polgárpukkasztóak, amit széles körben el lehet adni.

Kivétel mindig van.

2020. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

2015:

Ansatsu Kyoushitsu

Death Parade

Kamisama Hajimemashita 2



2016:

Boku dake ga Inai Machi

Danganronpa 3

Watashi ga Motete Dousunda



2017:

Shingeki no Bahamut: Virgin Soul

Youkoso Jitsuryoku

Kakegurui



2018:

Bunny Girl Senpai

Kakuriyo no Yadomeshi

Goblin Slayer



2019:

Boogiepop wa Warawanai

Babylon

Beastars

2020. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6! Én elismerem, hogy az AoT-ban van azért mit kritizálni, de hogy annyit tud, hogy jól néz ki, meg jó a zenéje azért NAGYON durva túlzás. Ha személy szerint nem is szereted, a relytélyek felvezetése és a worldbuilding minimum elismerendő, de szerintem nagyon érdekes ötletei is vannak az írónak. De oké, nem kell egyet értenünk, de azért az, hogy még a Goblin Slayert is előbb mondod, az nekem is fura. Nem kell irreálisan lehúzni az aot-ot, csak mert nagyon "normie".
2020. febr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"hogy jól néz ki, meg jó a zenéje azért NAGYON durva túlzás"


Ezzel nagyon egyet értek. Tényleg túlzás, hogy jól néz ki. Annyira nagyon nem is néz ki jól. Technikai szempontból az átlagnál kevesebb az elnagyolt frame, de tartalmi szempontból nem ad semmi különlegeset. Egy átlag Bones anime összképet tekintve sokkal jobban néz ki.

2020. febr. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!