Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez melyik anime lehetett?

Ez melyik anime lehetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 anime-t keresnék. Csak 1-2 részletre emlékszem belőle.


Fantasy anime volt. Adott 1 férfi főszereplő aki herceg/démonúr jelölt. Aki azért hogy élhessen le kellett mondania az öröklési jogáról és utána száműzték. Majd később képbe kerül 1 vérfarkas klán is akiken segít. Sajnos a vérfarkas vezér(nő) meghal de a 2 lánya attól még a főhősünk mellé szegődik majd. 1 vámpírral folytatott harcba vesztette életét az alfa nőstény ha jól emlékszem.


Tudom nem sok de remélem hátha ismeri valaki.



2020. febr. 13. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jobb választ nem kapsz, fusd át ezt a listát, lehet, hogy borító alapján felismered.


[link]


(alul kell lapozni a 2. oldalra)

2020. febr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem mind a kettő oldalt de sajnos nincs köztük amit keresek. Azért köszönöm szépen.


Remélem valaki azért megismeri majd az anime-t.

2020. febr. 13. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a két farkaslányról most a Grancrest Senki jut eszembe. De nem biztos, hogy arra gondolsz.
2020. febr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez az!!! A Grancrest Senki amit kerestem. Köszönöm szépen.
2020. febr. 14. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor szívesen! :)
2020. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!