Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » BSD és AoT fanok?

Acvarius kérdése:

BSD és AoT fanok?

Figyelt kérdés

Lenne valaki, aki szívesen vesézné ki, vagy csak elmélkedne valamely animéről?

Mindkettőnek várom már a negyedik évadát. ^^



2020. febr. 20. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az a bsd, de az AoT-ot ismerem és szeretem. Én, szerény személyem, nagyon szeretem a jó és/vagy fordulatos történeteket. Alapjáraton nem nézek sok animét, de valahogy rátaláltam az AoT-ra és mondták, hogy nagyon jó. Hát, sosem gondolta volna, hogy ennyire. Nem tudom mennyire ismered a manga által a negyedik évad storyját (én pl olvasom a mangát) de az orrodon keresztül fog kifolyni az agyad a helyéről. Megtudjuk, hogy Grisha pozitív vagy negatív karakter volt-e (márha az AoT világában bárkit is be lehetne nyugodt szívvel sorolni bármelyikhez is.) És ami utána lesz. Itt jöttem rá, hogy Hajime Isayama egyszerűen egy olyan embertelenül jól összerakott történetett alkotott, hogy hűha. Szó szerint, minden egyes képkocka a késöbbiekben fontos lesz (kivétel az 1x03, azt nem is értem, hogy gondolhatták komolyan). Nem tudjuk jelenleg hány Chapter maradt hátra az egész mangából, a legoptimistább számolások szerint is maximum 7 darab rész van már csak és még mindig nem tudjuk mi lesz a vége, de nem is ez a baj, hanem, hogy tippünk nincs. Egyszerűen a jelenlegi szituációnak annyiféle végkimenetele lehet, hogy megtippelni sem tudjuk, hogy kb mi lehet majd a végén, hogy egyáltalán túléli-e az emberiség😅. Ráadásként a kedves Isayama a mangába behúzott egy olyan brutálisan nagy csavart, hogy szó szerint kettéválasztotta az olvasótábort. Nagyon durván egymásnak feszültek egyes emberek. Az első 3 évad semmi ahhoz képest ami a negyedik lesz majd... (Az első pár rész csupán felvezetés lesz a final seasonben, de utána.... Pfuuu, kirázott a hideg)
2020. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Bungou Stray Dogs-ra gondolt
2020. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!