Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star wars fanok! Nektek ki a...

Star wars fanok! Nektek ki a kedvenc karakteretek és miért?

Figyelt kérdés
Ja és mi a véleményetek a IX. részről? :)

#Star Wars #Kylo Ren #Rey #the rosé of skywalker
2020. jan. 15. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon sok karaktert szeretek, de az asztroszerek (R2, BB-8) nagyon cukik, és igazi kis hősök.
2020. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Qui-Gon Jinn és Han Solo, nem tudnék köztük választani. Qui-Gon azért, mert alapból kedveltem a történetben a jediket, és ő kifejezetten az a bölcs jedi mester típus, akiről el tudod képzelni, hogy az ifjú jedik tényleg felnéztek rá. Han Solot pedig azért kedvelem, mert ő nem olyan idealizált karakter, hanem kicsit emberközelibb a maga hibáival és gyengeségeivel.

A IX. részt még nem láttam. A VII. és VIII. rész nekem csalódás volt, így ezt már nem volt kedvem moziban megnézni.

2020. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kyle Katarn, méltatlanul kevés szerepet kapó jedi mester.
2020. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Darth Vader - Őszintén nem tudom megmondani, gyerekkori kedvencem az eredeti trilógiából. :D


Ahsoka Tano - Nagyon szimpatikus a jelleme, a határozottsága, és az Anakinhoz való viszonya.


Kylo Ren - Szerintem a kilenc film legkomplexebb karaktere, hihetetlen színészi alakítással ráadásul.

2020. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Kedvenc...nem is tudom. Inkább azt írom kik a kedvenceim.


Obi-Wan Kenobi: Szerintem ő az egyik legjobb karaktere az SW-nek. Úgy vélem ő képviseli a legjobban a Jedi Rendet a sorozatban. Ő az eszményi jedi. Kiváló, rátermett harcos, ugyanakkor jóindulatú, bölcs mester is egyben, aki tiszteli és mindvégig hű marad a Jedik értékrendjéhez, bármi történjen is.


Padmé Amidala: Egy okos, talpraesett nő, aki törődik a másokkal, a végsőkig szereti a kedvesét, mégis igazi vezető, aki ha kell kész csatázni nem csak a politikusokkal, de akár még a harcmezőkön is, annak ellenére, hogy ő egyike azon SW karaktereknek, akik alapvetően nem harcosok.


Jyn Erso: Bátor, talpraesett lány, aki tud vigyázni magára és a körülmények ellenére a végsőkig kitart, holott először kiakarja vonni magát az egész alól. Kedvelem a stílusát. Remek párost alkot Cassiannal. Bár harcos, mégis inkább a lelki vezetője a csapatnak, Cassian pedig a katonai. A két karakter tökéletesen kiegészíti és erősíti egymást.


Cassian Andor: Árnyalt karakter. Alapvetően jó, lelkiismeretes személy, aki képes meghozni a nehéz döntéseket és ha kell bepiszkolni a kezét, még ha gyűlöli is magát ezért és elege van már az egészből. Okos, kiváló katona, remek pilóta, gyors helyzetfelismerő. Az egész SW talán egyik legrátermettebb katonai tisztje. (Őszintén? Han Solo tábornok...? Még Han-t is nehezen nyelem le, na de Fin meg Poe? Na ne vicceljünk!) Tulajdonképpen az egész Lázadás elbukik, ha nincs ő, meg Jyn.


Ben Solo: Erről oldalakat lehetne írni. Röviden: Nehéz utat járt be, de a végén úgy gondolom győztesen keveredett ki belőle. Okos, jó harcos, az egyik legerősebb Erő használó, akit filmen láttunk. Szerintem messze felülmúlta Anakint és megtette azt amit az nem tudott. A 9. rész után, úgy gondolom az SW egyik legemlékezetesebb karaktere. Kár, hogy nem láttunk belőle többet és nem mutatták be a filmekben még jobban. Egyértelműen az új széria legérdekesebb és legjobb karaktere. Én konkrétan őt tekintem a főszereplőnek, nem Reyt. Reyt hiába nyomták az arcunkba, igazából a 8. rész mondta ki az igazat: igazán csak Bennek számít a csaj. Szerethető karakter Rey, de kb. ennyi. (Palpi unoka, na és? Az életben nem találja meg az öreget Ben nélkül...sőt, a Jakkuról sem került volna el soha. Vicces, hogy a női egyenjogúság nevében főhősnek erőltették Rey karakterét, miközben az egyik leggyengébb női karakterre sikerült a női főszereplők közül.)


9. rész: Nem volt rossz, összességében tetszett, csak éppen jobban megírhatták volna ezt a trilógiát. Rendesen fel kellet volna építeni. pl. A császárt vagy holtan hagyni, és max. üzenetekkel visszautalni rá vagy még az előző részben felvezetni, hogy ne tűnjön lépből kapottnak a dolog.

2020. jan. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
KYLO REN/BEN SOLO
2020. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Revan.
2020. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Darth Revan nekem is. A 9. rész pocsék, egyedül Ben karakter ért valamit, ahogy az előző két részben is. Végre befejeződött ez a trilógia.
2020. febr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Ashoka és Rex a kedvencem nem tudom miért. A 9. rész pedig szerintem az új trilógia legjobbja.
2020. febr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!