Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Yuri! On ice: ki kicsoda a...

Yuri! On ice: ki kicsoda a való életben?

Figyelt kérdés

Szóval nem rég megnéztem, és nagyon tetszett.

Viszont nem értem, a valóéletben ki kicsoda.

Yuri Yuzuru Hanyu? Vele videókat is találtam, de csak Javier Fernandezzel.


Nem szürke hajú, de ezt betudtam annak hogy animeben biztos kellett a látványosság miatt.


Aztán találtam John Cameron Mitchellről videót, és ő meg hasonlít is rá és az anime VS. real life videókban őt rakják Victor helyére.


Lehet hogy bonyolultan fogalmaztam, a fő kérdés az lenne, a való életben ki kicsoda Yuri és Victor?


Köszi



2020. márc. 5. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkik. Kitalált szereplők.
2020. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Komolyan? Azta. Ez most váratlanul ért :D

Biztos? Olyan kár lenne érte

2020. márc. 5. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Váratlanul ért, hogy egy kitalált történetben kitaláltak a szereplők? Hol olvastad, hogy életrajzi a sztori, mert arra a cikkre én is kíváncsi lennék.


Egyébként csak annyiban van kapcsolata az animének a valósággal, hogy a jégkoris előadásokat valódi koreográfiák alapján animálták.

2020. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sok oldalt megnéztem, külföldit is, nem tudom, melyikben olvastam.

Oké, a váratlanul túlzás volt, úgy értettem, hogy az egész sorozatot abban a tudatban néztem hogy ez igaz történet alapján van 🤣


Jól van na, mint mondtam eddig még sosem néztem animét.


De a válaszokat azért köszi!

2020. márc. 5. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azt mutatja hogy jól sikerült történet. De tényleg nincsenek valós megfelelőik: nem mintha ez baj lenne, a lényeg hogy tetszett :) Remélem még sok jó animét találsz majd az első jó élmény után. 😉
2020. márc. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 V. Hélix ***** válasza:
100%
Több karakter is van akit valódi korcsolyázóról mintáztak, de nem jut eszembe melyiket kiről. Azt tudom, hogy Yuriót egy nőről mintázták.
2020. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Korai öröm válasza:
100%

Igazából nem. Mindenkit mintázták valamiről. Van is egy youtube-videó róla. Pl Yuri(o) egy lányról van mintázva


Ezt a videót nézetek meg igaz angol de benne van minden (Èrdekeseg victor valóban élt az 1900-as években csak asszem hokizot nem tudom úgy google képeket kerestem róla és feldobta) [link]

2020. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Ezt csak a rajongók dumálják bele, utolsó.
2020. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!