Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kicsoda cheerfulzoltan az...

Kicsoda cheerfulzoltan az internetes életben?

Figyelt kérdés

cheerfulzoltan, jelenleg GYK Utazás listán a 11. pozícióban van (a válaszai kb. 68%-ban helyesek), ezt írta nekem.:


"Imádok utazni! Látom nagyon meg akarsz keresni és csúnyán nézni rám. Szóval segítek. 3 hete még Srí Lankán voltam.


És nem vagyok szakács. :D ez nem tudom honnan jött. :)


Jajj, várj! Most esett le. Te beírtad googlebe a Zoltán nevet.. Te egy zseni vagy!! Fogadok a p**** sincs 18 centi. Látszik az IQ-don."


Onna fajult ideáig, hogy egy konyhai bakik kérdésem alá beírta a következőt egy felettem válaszoló hölgy teljesen normális hozzászólására.:

"De szívesen megverném, ha erre gerjed!"


Aztán most ezt írta rám.:

"Azt hittem kikeresed. :) De végül is legyen. Szeretném látni a sügér fejed.


NW89DT, 29 Abercorn place, 115


Ha idejössz k****** l*********. Sőt tudod mit? Téged is jól megverlek!! Van húgod?"


Így mutatkozott be.:


"Tóth Zoltánnak hívnak, ha erre voltál kíváncsi. De még mindig nem látom, hogy ez mennyiben segít a lelkivilágodon. :)"


Szerintem folyamatosan kamuzik, de azóta lett agresszív igazán, hogy a nicknevére rákerestem és felsoroltam 5-6 nevet, hogy az alapján ki lehetne ő.


Lehet betaláltam mégis?

Valaki tudna segíteni, mást is inzultál?



#utazás #Srí Lanka #NW89DT #Abercorn place
2015. jún. 8. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Kiderült már kicsoda?
2017. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!