Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Inuyasha rajongók pár kérdés?

Inuyasha rajongók pár kérdés?

Figyelt kérdés

Hány részig szinkronosak a részek ? Pl a 130.részig már nem jutottunk el?


Hányadik rész mikor Rin felfedezi az alvó Shesomarut egy fa alatt?


Írjatok nekem légyszi olyan részeket amiben Shesomaru és Inuyasha összetűzésbe kerűl.


Milyen sorrendben vannak a mozifilmek ?



#anime #középkor #Kagome #Sango #ékkő #Sesshomaru #kutya fülű #varázskút #Mizoku #vasromboló lélekrabló
2020. márc. 19. 15:44
 1/3 anonim válasza:
0%

1. Ja, kb olyan 120 ig van szinkron

2.ki tudja ezt fejből? Keress rá

3. Passz

4. Be vannak számozva, de nem különösen számít, semmi befolyásuk nincs a fő történetre

2020. ápr. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

113-ig szinkronos, utána feliratos.


Nem tudom pontosan... talán 35.


Pl Final act, 15. rész (Jogos örökös) pont tegnap néztem. Én most itt tartok a sorozatban, januárban kezdtem el nézni, még sosem láttam végig.


Nincs különösebb sorrend. Mindegyik önálló történet, nincs köztük összefüggés. Így gyakorlatilag mindegy milyen sorrendben nézed. Én követtem az 1,2,3,4 számozást. Én nagyjából a feliratos részek elején (120-130.) tartottam, mikor megnéztem őket. Kicsit meguntam az olvasgatást és legalább ezek szinkronosak. Elég zavaró, hogy az elején az angol feliratra van rányomva a magyar is. Nehezen olvasható. Néha olyan gyorsan el is kapják a feliratot, hogy lehetelenség elolvasni. Sokszor meg kell állítanom.

2020. ápr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2007-ben végig le lett szinkronizálva és a csapat utána készítette el a mozis szinkronokat, de az RTL nem adta le egyre égetőbb 16-os korhatár miatt. Illetve elővetítési joga volt, várni kellett felszabadulásra, majd az Animax csődbe került.
jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!