Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Book Of Atlantic után lesz...

A Book Of Atlantic után lesz folytatása a Black Butler Animének?

Figyelt kérdés
Lesz a Book Of Atlantic után folytatás, mert én befejezetlennek éreztem kicsit a végét. ?

2020. ápr. 11. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hello!^-^ Huha, a kérdés jó régi, így nem biztos aktuális. Ennek ellenére is, igyekszem választ adni. A manga tudtommal mai napig fut, így meganimálásra lehet esély + ott a nagy rajongói tábor ami még jobban megerősíti ezt a lehetőséget. Az évadok kiadása között 2-3 év volt az általános időszak, voltak akik idén, vagy jövőre saccolták a folytatást valamilyen formában (akár csak OVA). Decemberben, volt musical Japánban a Public School Arc-ból. :D Én ennek a megvalósítására tudnák gondolni elsősorban, ha már ezt elindították. Illetve, rendszeresen voltak rendezvényei mindig is (kávézó, évfordulós merch-k, szinkronszínékkel beszélgetések) Nem olyan régiben volt a 15. évforduló, amin szintén volt lehetőség beszerezni limitált tárgyakat. Sajnos, idén a tervező elhunyt (karakterek design tervezője, de nem vagyok benne biztos, hogy meddig terjedt a munkaköre) tehát kérdéses, ki fogja ezt a feladatot átvenni, de ha újra elindul mint anime valószínűleg találnak erre is megoldást. Sokaknak az a véleménye, így már "teljes" a kép, és mást nem igazán lehetne kihozni a történetből, de őszintén szólva én nagyon szívesen látnám a folytatást..akár csak egy újabb film, ha nem készül új series. Egyik kedvencem, szóval számomra megunhatatlan ^-^
2021. máj. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy Tobos Yana a mangaka hunyt el, vagy másik személyre gondoltál? Egyébként mangában még most is fut havonta kijövő fejezetekkel a történet. Már a 30 vagy 31. kötetnél jár Toboso.
2021. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Minako Shiba-ra gondoltam, a Black Butler karaktertervezőjére, aki 2021 március 16.-án 50 éves korában elhunyt..(olyan animékhez is alakította a karaktereket, mint például a Noir, Hikaru no Go és sok más)
2021. aug. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Oh, köszönöm a választ. Eddig nem is tudtam, hogy volt külön karaktertervezője, azt hittem maga a "Mester" tervezte meg a dizájnokat. :)

2021. aug. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!