Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Haikyuu! Fanok segítség! Hogy...

Napsugár987 kérdése:

Haikyuu! Fanok segítség! Hogy lehet az, hogy töröltek minden részt?

Figyelt kérdés
Óriási a kétségbeesésem... pár hete még boldogan nézegettem az animét, akkor egyik nap abba hagytam, azóta egyetlen egy magyar feliratos részt sem találok... Mi történt és miért? Segítsetek kérlek!

2020. ápr. 21. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen lejátszóról nézdted?
2020. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A To the Top! fent van az Uraharashop oldalán, de azt nem tudom, hogy az első 3 évadot melyik csapat vitte.

Amúgy gondolom, hogy az Indának jelentve lett, nekik meg törölni kellett.

2020. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: indavideón néztem telóról
2020. ápr. 22. 15:21
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt még találhatsz feliratot, de ahogy nézem hiányzik pár.

2020. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a linket *_* :)))

Még egy dolog, szerintetek vissza fogják tölteni a videókat az indára vagy már nem?

2020. ápr. 24. 00:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Az oldal törli mist en masse a videókat. Ha újra fel is töltik a felhasználók, nagy eséllyel csak újra leveszik. Az én She-Ra feliratozásomat is mind leszedték.
2020. ápr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az indavideo szortíroz. Rengeteg animét töröltek mostanában. Van hogy egész évadok mennek a levesbe. Tény, hogy illegális, de valahogy nem tudom elhinni hogy a japán illetékesek Magyar feliratokat keresgélnek, és leszedetik őket. Nyilván sokan jelentik az adott videót, mert valakinek szúrja a szemét, hogy a másik munkáját esetleg többen nézik meg. Mást nem nagyon tudok elképzelni.
2020. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első és a második évad fent van nCore-on, van hozzájuk magyar felirat! A harmadik évad is fent van, de ahhoz csak angol feliratot társítottak! A negyedik évad pedig uraharashop-on van fent!
2020. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöööm *-* idő közben amúgy találtam egy oldalt ahol angol felirattal minden rész fent van. Azonban még nem tartok a 4.évadnál és azért jó hallani, hogy elérhető valahol magyarul is! <3 Nagyon szépen köszönöm még egyszer!!!!!!!!
2020. máj. 12. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!