Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ebben az animében...

Tudnátok ebben az animében segiteni?

Figyelt kérdés
A fate anime sorozatával lenne egy kis gondom, igazából csak annyi segítség kellene hogy aki tudja hogyan jön egymás után az évadok, anyit tudok hogy a fate stay night-al kezdődik, ja és még annyi segítség kellene hogy megmondanátok azt hogy ezek az évadok egymásba illők? Mármint ugy gondolom hogy ha egynek vége akkor a másik ugyanott kezdődik?

2020. ápr. 27. 22:19
 1/5 anonim válasza:
Először a Fate/zero utána a Fate/Stay night. így nézd
2020. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de a többivel mi lesz??
2020. ápr. 28. 00:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Van 3 fate stay night

-Sima

-Unlimited blade works

-Heaven's feel(ez 3 filmbből fog állni 2 már kint van)

Ezek a fate stay night visual novel alapján készült animék amik 3 különböző végkifejletet dolgoznak fel szóval nem folytatólagosan jöttek ki

Kb ugyanaz az eleje mind3 animének de az alapok után elég nagy eltérések vannak benne a végük meg teljesen más ezért megéri mind3 sorozatot megnézni de ha csak az egyik érdekel akkor az Unlimited blade works ami általában tetszik a legtöbb embernek

A fate zero amit az előző válaszoló írt egy előzménye a stay nightnak mindegy melyikkel kezded de szerintem a fate zerot hagyd későbbre így kicsit izgalmasabb ahogy össze áll a kép

2020. ápr. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kencooo ***** válasza:
Én személy szerint időrendi sorrendben néztem meg őket. Elkezdtem a Stay Nighttal, majd Zero, ennek a folytatása az UBW, és majd most fogom megnézni a Haevan's Feelt. DE ezeken kívül még rengeteg más Fate sorozat is van, de ha ezeket megnézed, akkor nagyjából mindegyiket érteni fogod (kivéve a Fate/Last Encore-t).
2020. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!