Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kevesen tudjuk, de Bakurát...

Kevesen tudjuk, de Bakurát megöli Pegazus az eredeti japán mangában a párbajszigetes részek vége felé. Az adaptált amerikai mangában is ugyanígy tesz? Olvasta valaki? Ezen csak az animében változtattak?

Figyelt kérdés
Apropó... Bakurához mikor került az Ezeréves nyaklánc?

2020. ápr. 12. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Bakura úgy kapja az Ezeréves nyakláncot az apjától. Legalábbis az animében. De szerintem a mangában is. Az apja, amikor Egyiptomban járt, ezt hozta neki. Így került hozzá még gyerekkorában.


A mangát még nem olvastam, de most ez lesokkolt! Imádom Bakurát! T_T

2020. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az 1-es vagyok. Nem öli meg Bakurát, csak Bakura egy időre elveszti a lelkét, amit Yugiék segítenek neki visszaszerezni. De addigra Yami Bakura átveszi a mi Bakuránk helyét. Aztán végül ugye sikerül Bakurának visszaszerezni a testét, Yami Bakura meg visszakerül a nyakláncba. Most olvastam utána. Sehol nincs olyan, hogy Pegazus megöli Bakurát.
2020. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!