Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! A haikyuu! évadait...

Gvosidgh kérdése:

Animések! A haikyuu! évadait miért törölték le? Esetleg megtudom valahol nézni magyarul, vagy visszafogját tölteni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 20:22
 1/8 Mesterikon válasza:
Szia én nem tudom hogy hogy miért törölték le vaggy vissza fogják-e tölteni De sorozatbaráton fent van. Ha van ezzel kapcsolatban kérdésed akor szólj.
2020. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom honnan törölték le, de regisztrálj be UraharaShopra, ott fent van :)
2020. máj. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia! Velem ezt az információt közölték pár hete(énis érdeklődtem):


"Helloka, én is így karantén elött néztem meg a haikyuu-t, viszont mivel ezek nagy felbontású videók ugye ezért leszedték, hogy ne fogyasszanak az emberek annyi netet a virus miatt, valszeg a karantén után -vagy már nyár fele- újra megtalálhatóak lesznek."


Az UraharaShop oldalán a 4.évad fent van magyar felirattal, viszont az első 3 évad még fordítás alatt van. Sorozatbarátról is leszedték őket. :(

2020. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én japánul nézek animéket angol felirattal. Eddig a legjobb oldal amit találtam az a [link]

Mindent fent van rajta.

Persze, ha te magyarul szeretnéd akkor nem nagy segítség.

2020. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát
2020. jún. 2. 00:06
 6/8 anonim ***** válasza:

AnimeAddicts, magyar oldal. GoGoanime, angol feliratos.

Vagy még a Crunchyroll, ez olyan, mint a Netflix (fizetős), csak animéknek.

2020. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már indán is fent van, mind a 4 évad:)
2020. jún. 5. 18:34
 8/8 anonim ***** válasza:
most kezdték el visszatöltögetni az évadokat,sorozatbaráton megint elérhető
2020. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!