Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Britney Spears...

Szerintetek Britney Spears visszafog még térni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Talán, ha sikerül még valami botrányt keltenie. Már jövőre 40, nem is öregszik túl szépen, és igazán senki nem kíváncsi rá semmilyen szempontból.
2020. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:
36%
Talán, ha a három x-es oldalakon próbálkozna.
2020. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Ő már lejárt lemez, idős is (mármint a sztárság szempontjából, manapság a tizen- és huszonévesek uralják a zeneipart, már a 30+-osoknak is nehéz dolguk van), ráadásul elég régóta nem mutatott fel nagyon semmit. Nem is sokan kíváncsiak már rá. Maximum vállalkozásokból kereshet még szépen.
2020. márc. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kár lenne, remélem már nem próbálkozik. Az utolsó zenéi már nem voltak olyan sikeresek, nem az igazi már.
2020. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem már nem. Nem hiszem, hogy mentálisan valaha is a régi lesz, az insta posztjai is furcsák, zavartak, látszik hogy valami nincs rendben vele, sok rajongó aggódik érte. A fia is azt mondta egy élő videóban, hogy már rég nem látta az anyját a zenével foglalkozni és amikor megkérdezte, hogy mi lesz, valami olyasmit válaszolt, hogy "Édesem, azt hiszem én már magam mögött hagytam a zenélést".
2020. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!