Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a Naruto: Shippudent nagyon (túlságosan) elnyújtották?

Figyelt kérdés
Mármint pl. Pain és Naruto harca, x részen keresztül tart, miközben le lehetett volna rendezni 1, max 2 rész alatt. Vagy a 4. nagy ninja háború. Teljesen kitömték értelmetlen filler részekkel, amik akár 10 részen át tartanak, a végén meg, amikor feltámasztják a Juubit (tízfarkút), legalább 5 részen át harcolnak vele, ha nem több (értem én, kemény ellenfél, de akkor is). Meg még tudnám sorolni.

2020. máj. 21. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csak te gondolod így. Ha teheted, olvasd inkább a mangát, az legalább nincs tele értelmetlen töltelékrészekkel és még a grafikája is szebb (szerintem), mint a Shippuudené. Egyébként meg nem tudom, te hogy vagy vele, de szerintem nagyon túlnyújtották a történetet és Naruto meg Sasuke eléggé OP karakterek lettek. :( Személy szerint én már nem kevertem volna bele a történetbe az Indra/Ashura/SO6P szálat, de hát nem én írtam. :D
2020. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
A manga még javában tartott, az anime seperc alatt utolérte volna, ha nem tömik ki fillerekkel. De most már megteheted, hogy egyszerűen kihagyod őket.
2020. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam a fillereket, de így is elnyújtottnak és túlbonyolítottnak érzem.
2020. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit. De ahogy előttem is írták, szükséges volt, és aki hétről hétre nézte, és nem egyben darálta, annak nem volt annyira feltűnő. Amúgy ha szerinted a Naruto-ban nagyon elhúzták a harcokat, akkor a Dragon Ball-t ne nézd meg. :D
2020. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!