Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes végigskippelni a...

Érdemes végigskippelni a Naruto filler részeit?

Figyelt kérdés
Nagyon sok filler rész van,de sokan azt mondják,hogy van pár olyan rész amit nem érdemes elnyomni. Őszintén nincs annyira kedvem végigülni annyi részt,de hogyha érdekesek és tényleg érdemes megnézni őket akkor esetleg beáldozom magam.

2020. jún. 4. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Shippuuden -ben van egy jó pár visszaemlékezes, ahol megtudhatjuk a karakterek múltját (pl. Jiraiya, Kakashi, Nagato, Itachi, Obito, Gaara, talán Minato meg még Gai és apjáról egy rövidebb 2 részes visszaemlékezes, ennyire emlékszek, de még biztos van). Ezeknek a többsége a Shippuuden végén van, de az elején is találni. Visszaemlékezésen kívül is van 1-2 jó filler rész. :D
2020. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szinte mindet. A visszaemblékezések amúgy nem mind fillerek, a vége felé a mangában is minden egyes fejeztben voltak már a vége felé, az animében meg bortányosan rossz volt az arány, nem csak hogy az alapanyag jelentős része visszaemlékezős volt, de erre még jöttek a nagyrészt visszaemlékezős fillerek, szerintem az utolsó 160 részből kb 20 résznyi se volt a valós idejű nem filler cselekmény.
2020. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nézz bele a fillerbe és ha megtetszik akkor nyugottan nézd végig mert én is láttam pár nagyon jó fillert de nagyon rosszat is.(Naruto Shippuuden)
2020. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nemrég fejeztem be a Naruto-t (márciusban kezdtem a Shippudent) és minden egyes fillert végignéztem. Voltak tök jók benne, de volt néhány elég fárasztó. Szerintem nézd végig a fillereket is, de ha nagyon nem szeretnéd akkor itt van 2 link amik megmutatják, hogy melyik részek fillerek:

[link]

[link] -shippuden

2020. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jó fillerek is de pl a Chunnin vizsgásat a végén nézd meg miután már kinézted, mert a 393 ban van valami nagyon durva és utána meg jön egy 20 részes filler.. Amugy jó az a filler meg minden, de rossz helyre vágták be. Szóval ha már megnézted a 393.at utána a 414,vagy 414. Részt nézd (már elfelejtettem melyikbe folytatják).Ja igen és utána meg néhány résszel késöbb vam egy Konohamarus filler ami baromi unalmas szoval azokat is hagyd ki szerintem. Aztán meg a 400 valahanyadik részben amikor vannak a genjutsus részek azok baromi unalmasak, bár az Itachis jó, de ha szeretnéd hogy tovább menjen a sztory akkor a 458-tól nézd:) remélem tudtam segíteni.
2020. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!