Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Death Note: Valaki el tudja...

Death Note: Valaki el tudja nekem magyarázni, hogy a négy halállista pontosan mikor kinél van?

Figyelt kérdés
Mind Ryuknak, mind pedig Remnek két-két listája van. Emlékszem, az egyik részben mutatják, hogy Light az erdőben cserélgeti a listákat a két halálistennel. Időnként valaki lemond a listájáról, aztán újra hozzákerül egy vagy ugyanaz... Egyszerűen nem bírtam követni egy idő után. Tudna valaki segíteni?

2020. jún. 19. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, tudom, alap, de én nem láttam a Death Noteot, viszont.

Van egy drága jó barátnőm, nevezzük Winchester-samának, aki látta, de nem biztos hogy jól emlékszik.

Szóval, ugye Remnek és Riyuknak kettő van, de az nem kerül elő és nem is használják, egészen a végéig, míg Riyuk nem írja fel Light nevét.

Mikor Light cserélgeti a Listákat, 1-et elás, és az ő listáját átadja Misának.


Én ennyit tudtam kivenni a magyarázásából, remélem tudtunk segíteni, kedves Kérdező :)

2020. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem alap, én is most néztem meg először! :)

Persze, segítettél, köszönöm szépen! Gyanítom, újra kell majd néznem.

2020. jún. 22. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!