Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akik látták a Death Note-t,...

Akik látták a Death Note-t, tetszett nektek?

Figyelt kérdés

még csak most fog jönni a 19. rész , de nem tetszik az , hogy , hogy Light "eldobta" a naplót , és már nem ő Kyra és csak simán nyomozásról szól az egész. Ugye ettől még izgalmas lesz? Van értelme tovább nézni?

Tudom,hogy meg kéne néznem és megtudom , de azért gondoltam megkérdezem :) :D



2017. szept. 2. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizony van értelme tovább nézni :D majd meglátod. Még pár rész és... (Nem fogok spoilerezni)
2017. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is van értelme tovább nézni:D A sorozat meg zseniális, az egész úgy ahogy van, minden résznek megvan az oka és hozzátesz az egészhez.
2017. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyik kedvenc animém. Nekem se tetszett, amikor eldobta magától, de utána még jócskán történtek dolgok, szóval nézd csak tovább :3
2017. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Összességében tetszett az anime, de a 2/3-ától számomra átváltott izzadtságszagúvá, és a befejezés is elég béna lett szerintem.
2017. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyik kedvencem, 26. részig zseniális!
2017. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Meggyőztetek :D ♥ Most folytatom is.

Dee.. mi az hogy csak a 26. részig jó??? Meghal L.. és azután nem?

2017. szept. 2. 22:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem nincs értelme előre tudnod a pontos folytatást... akkor elveszíti a varázsát. Ez minden más alkotásra is igaz.


Valóban megoszlanak a véleménye, hogy az utolsó harmadnak van-e értelme, vagy nincs, mert egy kicsit más irányba megy tovább a dolog.


Sokak számára már inkább kicsit más és kevésbé ütős a dolog az utolsó harmadban, viszont a többi 50% -nak a véleménye meg az, hogy ismét valami izgalmas változás áll be, történetesen az utolsó harmadban IS. :) És én is így látom, hogy bár másfajta az izgalom kissé onnantól, de izgalmas végig. :) És tanulságos.

2017. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó fordulat volt, hogy lemondott a tulajdonjogáról. Mindenképp nézd tovább, csak 37 rész az egész anime, nem kell több 100 vagy 50 részt várni arra, hogy valami feloldódjon.
2017. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöööm ♥♥
2017. szept. 3. 16:01
 10/10 Nefri ***** válasza:
Az utolsó harmad azért más jellegű, mert eredetileg itt fejezte be a szerző, de végül külső nyomásra kénytelen volt tovább folytatni. Így az utolsó harmad utólag lett hozzá ollózva, nincs meg alapozva az előzménye és a vég kifejlett is egy külsőleg a szerzőre erőltetett befejezés, azért nem annyira jó mint az első 2/3, de még ezek a részek is messze felülmúlják egy átlag anime színvonalát.
2017. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!