Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! A Monogatari szériát...

Animések! A Monogatari szériát valaki el tudná magyarázni?

Figyelt kérdés
Tervben van, hogy belekezdek, de nagyon összezavar a dolog. Miről szól úgy nagyjából a történet? Milyen sorrendben érdemes nézni? Ugyanazok a szereplők vannak végig, vagy minden évad különálló történet? (Akár spoileresen)

2020. jún. 23. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig mindent a kiadási dátumuk szerint nézek, szerintem az az alap, de vannak akik szeretik keverni. Egyénfüggő.
2020. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy nagy story az egész, ami külön részekre van szedve.

A megjelenési dátum nem egyenlő a kronológiai sorrenddel. Mivel sok a szöveg benne én azt javaslom, hogy kronológiailag nézd meg ne megjelenés szerint.

2020. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És úgy nagyjából miről szól a történet?
2020. jún. 23. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen sorrendben néztem, és így megfelelőnek véltem.


1. Bakemonogatari

2. Kizumonogatari

3. Nekomonogatari (black)

4. Nisemonogatari

5. Monogatari series: second season

6. Hanamonogatari

7. Tsukimonogatari

8. Owarimonogatari

9. Koyomimonogatari

10. Owarimonogatari part 2

11. Zoku owarimonogatari

2020. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A történetet nem írom le, mert a Monogatari Series egy nagyon összetett, hosszú sorozat, nehéz lenne leírni.


Ezt a képet viszont ajánlom mindenki figyelmébe, aki szeretné megnézni:

[link]


Ez a történeti sorrend. A jobb szélső számokkal nem kell törődni.

Csak a 3. oszloppal, ami a széria nevét adja meg, és a 4. oszloppal, hogy a széria hanyadik epizódja.


Ha kompletten nézed végig a szériákat, akkor össze-vissza ugrálás lesz időben. Sokkal de sokkal jobb a linkelt kép alapján menni :)

2020. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!