Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kinek hogy tetszett a monogata...

Kinek hogy tetszett a monogatari sorozat?

Figyelt kérdés

2018. dec. 18. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Imádom. A 2. évad a kedvencem, de minden Monogataris dolgot láttam aki kijött eddig. Araragi ŕohađt cuki és a háremének a tagjai is mind kedvelhetők, ami azért elég ritka ebben a műfajban. A furcsa kamerabeállítások és a párbeszéd-központúság is érdekes. Sokkal szórakoztatóbb egy átlag háremnél.
2018. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
*ami
2018. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen egyedi légköre van, a karakterek közötti dialógusok is érdekesek, ahogy a karakterek is.Az anime story-ja(i) is rendben vannak, habár kicsit összetettebb történet(ek)re számítottam eleinte. Negatívum, hogy az animében túlságosan is sok az ecchi és "pedofil" jelenet, amik teljesen feleslegesek és csak vesznek az anime élvezeti faktorából. Light Novel gondolom ebből a szempontból jobb. Látványvilága, animációi felső kategóriásak, tanulandó példa a többi anime stúdióknak.

Összesítve szerintem az egyik legjobb hárem anime.

2018. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!