Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtokk olyan anime játékokat...

Tudtokk olyan anime játékokat mint pl a NekoPara?Csak lehessen hozzá magyar feliratot letölteni

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal a hasonló jellegű játékokhoz nem szoktak kiadni magyar feliratot, vagy legalábbis én még egy ilyennel sem találkoztam.
2020. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fanmade feliratok néha vannak.Pl a Helltakerhez egy player csinált magyar feliratot
2020. jún. 24. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ki írtam neked 3 internet oldalt nézd meg ott hátha jó lesz:


Anime - Téma - Gépigény.hu

gepigeny.hu › forum › viewthread

Volt egy anime a címére nem emlékszem az volt benne, hogy egy jöttek ... Az utolsó pár részt olyan szinten elb*szták, hogy még a magyarok ... Lehet csak én vagyok a neandervölgyi hozzá, de nekem nagyon ... Csináltam egy anime játékokkal foglalkozó oldalt ,jelenleg is vannak ... Nekopara giveaway :D

2020. febr. 2. - 49 bejegyzés - ‎21 szerző

Hiányzó: lehessen ‎| Tartalmaznia kell a következőket: lehessen


Anime Keresés - AnimeWeb.hu

animeweb.hu › search

2017-11-06 00:03:34 A halloweeni játék ezzel véget ért! ... Az előadás ingyenes, de egy előregisztráció szükséges hozzá, amit a linkre kattintva ... Olyan magyar anyanyelvű tanárok jelentkezését várják, akik ... OVA 1 (a sebhelyes szamuráj újabb kalandjai; japán hang, magyar felirat) ... Tudjátok, mik azok az ehagakik?


Új animék - frissen, ropogósan =) - 87. oldal - Aoianime Fórum

aoianime.hu › ... › Általános anime témák

2018. okt. 4. - Ránézésre tökéletesen olyan, mint az Akame ga Kill volt, szóval ... tényleg egy játékot játszottak csak, vagy ennyire "csúcskategóriás" a ... Már alapból is dark fantasy témájú sorozat is rég volt, hát még ha hozzá csapjuk az adaptációkat. ... konfliktusra lesz kihegyezve, pl. ez a baseball-foci szembenállósdi jó ...

2020. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!