Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Code Geass hányadik rész...

A Code Geass hányadik rész után kezd el az a fantasztikusan jó anime lenni, amit mindenki imád?

Figyelt kérdés
Én eddig kilencet láttam, de nem igazán fogott meg, ennek ellenére végig tervezem nézni. Sokan hasonlítják a Death Note-hoz, amit annyiból megértek, hogy mindkét sztoriban adott egy jó intellektuális képességekkel megáldott fiatal, aki különleges erőhöz fér hozzá, és eldönti, hogy meg fogja változtatni a világot, de a DN nekem személy szerint már a legelső percétől fogva nagyon tetszett, nem igazán értem, hogy lehet minőség szempontjából egy lapra helyezni őket.

2020. jún. 28. 05:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én meg pont a Death Note-al voltam így. Mindenki odavolt érte, hogy mennyire jó anime, én meg semmi élvezhetőt nem találtam benne.
2020. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, gyerekek, eljutottam most odáig, hogy végignézzem az első évadot, és nálam ez eddig olyan 5,5/10 pontot ér, baromi repetitív volt nekem és kissé hatásvadász is, úgy éreztem, hogy nagyon rámentek helyenként a látványosságra, a cselekmény meg alig haladt egyről a kettőre, maradtak megválaszolatlan kérdések a végére. Voltak karakterek, akiket egész jól kibontottak, illetve tanulság is, ahogy már írták, erkölcsi témában főleg. De én abszolút nem érzem úgy, hogy szegényebb lett volna az életem bármivel, ha nem látom a Code Geasst. Ettől függetlenül ha valakinek tetszik, tetsszen.

Köszi a válaszokat, lehet, hogy majd végigtolom a második évadot is, hogy legalább lezárást kapjak, ha már eljutottam idáig.

2020. júl. 14. 08:21
 13/20 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen alapon a Death Note is repetitív :D


Nem kell, hogy tetsszen a CG, de azért nem kell ilyen mondvacsinált kifogásokkal jönni. Amit te repetitívnek gondolsz a történetvezetést illetően az a Death Note-ra is simán jellemző.

2020. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem "mondvacsinált kifogás" (eleve nem is értem, mire kellene kifogást találnom), hanem személyes benyomás. A DN-t régebben láttam, nem tudnék most, ebben a pillanatban objektív összehasonlítást végezni, de sokszínűbbnek éreztem, szellemi szinten jobban lekötött. Ez az egyéni preferenciám, nem pedig egy támadás ellened.
2020. júl. 14. 12:34
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó rész végén kap értelmet az egész cselekménysorozat
2020. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Melyik évadnak az utolsó részére gondolsz?
2020. júl. 15. 15:20
 17/20 anonim ***** válasza:
Második, két évados az anime 25 részes
2020. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Oké, amúgy is meg akartam nézni.
2020. júl. 15. 16:06
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Az alap története nem nagy szám a második évad kesze kusza fordulatok miatt elveszted majd a fonalat de ezt az animét a lezárása miatt kedvelik sokan mert talán a valaha volt legjobb lezárást kapta.
2020. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát életem animéje nem lett, de a vége nekem is tetszett valóban.
2020. júl. 24. 03:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!