Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért utálják a legtöbben a...

Miért utálják a legtöbben a Naruto shippuudent?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a shippuden a sima Narutónál is jobb. Nyilván van ami nekem se tetszett pl. hogy a végén már ninják helyett istenekkel harcolnak meg ők is azok lesznek szinte. De akkor is szerintem sokkal jobb, hogy idősebbek, meg megismerhetjük jópár karakter igazi múltját (pl. Shisui, Itachi..), komolyabb lett az egész anime, vett egy "sötétebb" fordulatot.

Sok helyen olvasom, hogy: a shippuuden egy erőltetett sz@r, az eredeti jobb volt, ennek semmi értelme, be kellett volna fejezni a Narutoval az egészet stb.. Valaki le tudná írni, hogy mire ez az egész utálat? Mert én tényleg nem értem. Ne értsetek félre nem akarok senkivel veszekedni, tiszteletben tartom mindeki véleményét, csak kíváncsi vagyok rá. Titeket is kérlek, hogyha nem értetek egyet, akkor se legyen veszekedés.



2020. júl. 29. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Általában akárminek készül második rész, azt valamiért sok ideig utálat veszi körbe, mert az már nem az eredeti, amit mindenki megszokott.

Ugyebár mindenkinek megvan a saját véleménye, én például ezeket soha nem olvasom el a kommenteknél, mert rengetegszer jártam úgy, hogy ezek miatt nem kezdtem el nézni egy animét/filmet, s végül mikor rászántam magam kimondottan tetszett. Én nagyon szeretem a Shippuudent, ugyan úgy, mint a Naruto első részét, szerintem jól kidolgozott, és izgalmasak új karakterek, meg a régiek háttértörténete is, de ez is csak egy vélemény a sok közül.

2020. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Főként amiatt amit a mangaka művelt vele. Mondjuk az anime verzójában a sok filler sem segít.
2020. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam direkt utálattal, de arra tudok gondolni, hogy a vége fele már nagyon vontatott volt (a rengeteg Obitos és más flashback), nagyon elrugaszkodott az eredeti történettől Kaguyával és a Otsutsukikkal, iszonyatos sok filler volt benne (bár ezt a Borutoban sikerült felül múlniuk... :D), olyan fontos szereplők kerültek szinte ki, mint Neji és Rock lee, illetve szerintem Pain után már nem tudott az anime egy igazi, félelmetes főellenséget létrehozni. Se Obito, se Madara, se Kaguya nem volt olyan, mint Pain és az Akatsuki.
2020. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
A Shippuden szerintem Pain és Naruto harcáig elég jó volt, na de ami utána jött... A sima Narutoban a harcok lassúak voltak, megmutatták mire gondolt az adott karakter, milyen tervet eszelt ki. Nem is az erejükön volt a hangsúly, hanem hogyan használják fel praktikusan a képességeiket, véleményem szerint nem volt egy haszontalan karakter sem ott. Emellett az egész sokkal hangulatosabb volt. A főgonoszok nem overpowered istenek voltak. A shippudenben azt hitték attól lesz jó egy harc, ha nem is látod őket, olyan gyorsan ugrándoznak össze-vissza, közben kettéhasítják a földet, meg hasonló hülyeségek, nem is gondolkodnak. A főgonosz szimplán overpowered, rohadtul unalmas, kicsit sem kreatív. Az a nagy háború túlságosan el volt húzva. A fillerek igenis szükségesek egy ilyen animébe, na de itt konkrét filler évadok voltak, és ezzel az volt a legnagyobb gond, hogy ezek a részek bizony baromi unalmasak voltak, időhúzásra használták az egészet. A szimpla Narutoban egy filler is szerethető és izgalmas volt, kiegészítette a történetet. Na meg Sasukeval azt sem tudták mit kezdjenek, egyszer a bátyját akarta megbosszulni, aztán rájött az igazságra és már egész Konohán akart bosszút állni, aztán már nem is tudom hogyan, de mégis Naruto oldalára állt. Én nem utálom a shippudent még így sem, de teljesen megértem azokat, akik így tesznek.
2020. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Mert rettentően sokáig húzták. És ezt úgy mondom, hogy a sima Narutót gyerekként 2-szert is végignéztem.
2020. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a nagy töréspont nem a sima Naruto és a Sippuuden között volt henem valahol a Shippuuden közben.
2020. júl. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így már érthetőbb!
2020. júl. 30. 07:34
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert maga az író is lusta volt már. Sasuke teljesen felesleges lett Itachi legyőzése után. A negatív karaktereknél pedig Pain volt utoljára jól megírva. Igazából ott kellett volna abba hagyni az egészet, egy pár lezáró résszel. Az animéről nem is beszélve volt hogy egy évig csak fillereket adtak.
2020. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Olyan hű de nagy utálatot nem kap pedig. A többség Konoha ostromáig nagyon is szeteti (én is). Viszont a végső nagy háború már egy borzalom amin az animében levő temérdek gagyi filler sem segített.

Szvsz a sima Naruto ezerszer jobb így is de kinek mi.

2020. aug. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem nem a Shippuudennel van gond, hanem a Borutoval. Nézhetetlen
2020. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!