Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért utálják a legtöbben a...

Miért utálják a legtöbben a Naruto shippuudent?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a shippuden a sima Narutónál is jobb. Nyilván van ami nekem se tetszett pl. hogy a végén már ninják helyett istenekkel harcolnak meg ők is azok lesznek szinte. De akkor is szerintem sokkal jobb, hogy idősebbek, meg megismerhetjük jópár karakter igazi múltját (pl. Shisui, Itachi..), komolyabb lett az egész anime, vett egy "sötétebb" fordulatot.

Sok helyen olvasom, hogy: a shippuuden egy erőltetett sz@r, az eredeti jobb volt, ennek semmi értelme, be kellett volna fejezni a Narutoval az egészet stb.. Valaki le tudná írni, hogy mire ez az egész utálat? Mert én tényleg nem értem. Ne értsetek félre nem akarok senkivel veszekedni, tiszteletben tartom mindeki véleményét, csak kíváncsi vagyok rá. Titeket is kérlek, hogyha nem értetek egyet, akkor se legyen veszekedés.



2020. júl. 29. 12:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%
MErt nem szerethet mindenki mindent.
2020. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
18%
A One Piece jobb.
2020. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!