Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki le tudná nekem írni...

Valaki le tudná nekem írni hogy a fate zero meg a fate szeriak sorrendjet/kapcsolodasukat?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen koszonom UwU

2020. aug. 4. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Zero és a Stay/Night évadok megjelelenési sorrendben, beleértve a Heaven's Feel filmeket. A Lord El-Melloi II Sei no Jikenbo ezek után, mivel egy olyan karalter történetét folytatja, akinek szerepe volt az UBW-ben.


A többi tetszőleges sorrendben évadszámozás szerint. Minimális vagy semmilyen történeti vagy logikai kapcsolat nincs köztük.

2020. aug. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
A 2006-os Fate/Stay Night egy fos, jobb a megjelenési sorrendben eggyel utána lévő Fate/Zero-val kezdeni (előzménytörténet), utána meg a Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works (alternatív befejezése az eredetinek), majd a Fate/Stay Night: Heaven's Feel filmeket (második alternatív befejezés, ezúttal a 'közös' részek ki vannak végva emiatt önmagában nem nézhető).
2020. aug. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#Ne hallgass a 2-esre, egyáltalán nem fos a 2006-os, hozzátarzotik a franchise-hoz akármennyire is nem jó adaptáció. btw nekem az a kedvenc még úgyis, hogy többszöris végigvittem a játékot
2021. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!