Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vannak ilyen animék?

Vannak ilyen animék?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ahol úgy kezdődik a történt, hogy ez a szereplő egy kedves, mosolygós ember majd a történet során sok mindenkit elveszít és a végére teljesen megváltozik, rideg, komoly, egyedül lesz.

A másik pedig ugyanez fordítva, hogy a szereplő teljesen rideg, barátságtalan és a végére megváltozik, újra mosolyog, barátai vannak stb.. Nem muszáj ennek az embernek a főszereplőnek lennie, lehet akár fontosabb mellékszereplő is. Most így példának talán a Narutoból Kakashit tudnám mondani, aki ahoz képest amilyen gyermekkorába volt a barátai halála miatt, eléggé megváltozott a végére.

Vannak ilyen animék? Nem emlékszem teljesen pontosan, de mintha kiskoromban láttam volna hasonlót, de fogalmam sincs mi volt a címe.



2020. aug. 5. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre példa Meliodas (Seven Deadly Sins).

Másodikra példa Hachiman (Oregairu), Todoroki (BNHA).

2020. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a második példára mondanám Kakeru-t az Orange-ből. Ha még nem láttad az animét akkor nem spoilerezek
2020. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Masodikra a Koe no Katachi-t tudom ajanlani. Nagyjabol egy 2 oras film, de teljesen megeri
2020. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!