Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hashirama hogy halt meg?

Hashirama hogy halt meg?

Figyelt kérdés

Ugye ha jól emlékszem a shinobik istenének hívták, de akkor hogy halhatott meg?

Tudom hogy egy közönséges ember volt nagy hatalommal, azonnali gyógyulással, végtelen sok chakrával de akkor ki tudta megölni, úgy, hogy szó nem volt róla az animében? (vagy csak én siklottam el felette?)

Vagy csak simán megöregedett és természetes halált halt?


2020. aug. 6. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Felrúgta a vödröt
2020. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nincs benne a halála az animében, valahol úgy említik, hogy ő az egyetlen hokage aki természetes halált halt.
2020. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem mert egy youtube videó kommenteinél olvastam hogy Jigen (Isshiki) ölte meg és szinte mindenki egyet értett.

Bár kicsit fura hogy ennyire előre gondolokodott volna a szerző.

2020. aug. 7. 15:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Én ezt egyáltalán nem tartom valószínűnek, mert mikor edo-val visszahozták Hashiramát biztos, hogy szólt volna Narutóéknak egy ekkora fenyegetésről.
2020. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam erre, hogy akkor valahogy kitudódott volna.
2020. aug. 7. 16:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Az író utólag hozzá tesz dolgokat amiket nem kéne ezért van tele az egész bazi nagy ellentmondásokkal amik olykor akkorák hogy elrontanak mindent.
2020. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát igen sajnos így van..
2020. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megölni senki nem tudta, hát az ő korában a legerősebb Uchihat győzte le szóval elvileg természetes halált halt.
2020. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Meg a másik, hogy miért csak ő tudta használni a fa elemet, természetes módon? (Nem úgy mint Yamato)

Tsunade a leszármazottja, de ő sem örökölte.

Vagy a Senjuk közül csak ő volt erre képes?

2020. aug. 12. 07:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Valamikor azt mondták, hogy csak nagyon kevés ember tudta használni, máskor meg azt, hogy csak Hashirama...
2020. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!