Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért lila színű Senju Hashira...

Miért lila színű Senju Hashirama chakrája?

Figyelt kérdés

#Naruto #Chakra #Senju Hashirama #Naruto:Shippuden
2020. ápr. 7. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kimásoltam néhány dolgot olvasd el, ha gondolod a végén pedig leirom, hogy szerintem miért lila.


"Hashirama a korának egyik leghatalmasabb shinobija. Ezért is kaphatta azt a nevet, hogy "Az Isteni Shinobi".Hashirama ereje olyan hatalmas volt, hogy nem voltak élő shinobik abban a korban, akiké egyezett volna az övével.A leggyakoribb példa a hatalmára az volt, hogy nemcsak az egyenrangú Madarát, ki birtokolta a Mangekyo Sharingant, hanem még a Kilencfarkú Rókadémont is legyőzte.A chakrája is azt mutatta, hogy milyen erős. Képes volt ellenállni Orochimaru idézésének (a Tisztátalan Világ Reinkarnáció, japánul Edo Tensei), de csak egy kis időre.

Ezekre képes volt:

-Jukai Koutan (őserdők születése)

-Kajukai Kourin (őserdők virágzása)

-Mokurio no jutsu (fasárkány)

-Mokujin no jutsu (fagólem)

-Mokujou heki (fakupola)

-Ho-Bi no jutsu (Bijuu bomba ellen)

-Kuchiyose goju rashomun (ötrétegű rashomun)

-Senpo: Shinsuu senju (valódi ezer kéz)

-Mokuton hoteno jutsu (nevető buddham Sussano kardja ellen)

-Kakuan Nitten Shuishu (megvilágosodás tizedik parancsolata, Bijuuk ellen)

Olyan ninjutsuval bírt, mellyel képes volt önmagát is gyógyitani.

Képes volt belépni a Bölcs formába. Ebben az állapotban jelek keletkeznek a szeme alatt és felett, a homloka közepén pedig egy harmadik szemre emlékeztető forma. A Bölcs forma jelentősen megnöveli a fizikai erőt és a technikák erejét is, használója reflexei és chakraérzékelése is javulnak."


Szóval pontosan nem tudjuk miért lila, (legalábbis én nem találtam és hallottam róla, ha valaki igen, ne kövezzen meg) de ezeket összerakva véleményem szerint azért, mert nem átlagos hanem borzasztóan erős chakrája van és teljesen más mint a többi ninjáé. Ott van Naruto akinek néha a Róka miatt sárga a chakrája vagy Sasuke akinek szintén lila vagy épp szürkés volt a chakrája amikor Narutoval harcolt a vizesésnél, vagy épp az orvosi ninják akik zöld chakrát használnak a gyógyitáshoz. Szóval ez az én véleményem, hogy különleges a chakrája. Remélem valamennyit segitettem. (És nincs hosszú i betűm, valaki úgyis beleköt :D) Üdv.

2020. ápr. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. ápr. 8. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!