Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek melyik shounen...

Szerintetek melyik shounen anime a legjobb mindközül ?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok animet láttam , és nyílván a shounen animek mindig nagyobb közönséget vonznak !! Ha megmagyaráznátok a válaszotokat azt megköszönném !

2020. aug. 6. 19:51
1 2
 11/12 anonim válasza:

Engem amióta csak megtaláltam, a jojo's bizarre adventure fogott meg a legjobban.


Szerintem már a part 1 is nagyon jó volt, élvezhető karakterekkel és érdekes story-val.


A part 2 szintén vitte a prímet, főleg Josephel és Caesarral. Mind ketten szerethető karakterek voltak, ezért is volt rossz megválni Caesartól.


A part 3-ra is szintén azt tudom mondani hogy tökéletes.

Sokaknak végig a kedvencük maradt Jotaro (nekem is, bár Kakyoint és Polnareffet is imádtam). Az egész felhozatal, hogy majdnem minden részben egy új ellenféllel találják szembe magukat, akik ellen nem működik ugyan az a taktika mint az előző ellen is hatalmas. A pozitív és a negatív karakterek is közel tökéletesek. Néha nehéz is eldönteni hogy kinek szurkoljunk. De a pozitív karakterek elvesztése nekem szívszorító volt. Főleg amilyen brutális módon haltak meg.

A végső csata is nagyon jó volt, főleg a végső fordulattal.


A part 4 egy kicsit szokatlanul indul, de én végig élveztem Josuke, Okuyasu, Koichi, Rohan és Jotaro társaságát. A fő negatív karakter viszont egyszerűen a világ egyik legjobban megírt gonoszak (szerintem). Sokszor előfordult hogy szurkoltam neki, de ugye a jó karakterek ritkán veszítenek. Bár szerintem nem azt a halált érdemelte volna amit kapott.


A part 5 sem indult a legizgalmasabban, de a 2. részben már igen izgalmassá vált. Az ottani karakterek és a céljaik is teljesen érthetőek és logikusak. Mivel az egész Buccharatti csapat a kedvencem volt, nagyon fájdalmas volt végignézni a karakterek halálát (főleg ahogy mutatták). De a végén a fordulatnak köszönhetően úgy éreztem, végül békében nyugodhatnak.


Ezért gondolom hogy a jojo's bizarre adventure a legjobb shonen anime. (Ez csak saját vélemény)

2020. okt. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
EgyértelműenDragon Ball
2022. márc. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!