Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik is ez az anime műfaj?

Melyik is ez az anime műfaj?

Figyelt kérdés
valami YouTube videóban beszéltek róla, hogy van olyan műfaj amiben nem szerepelnek olyan dolgok amik ne történhetnek meg a valóságban tehát nincsenek benne halálistenek, robotok, átkok, varázslók stb. Ha valaki tudja ajánlana is párat ebből a műfajból? Kíváncsi vagyok milyen lehet így egy anime.

2020. aug. 15. 04:20
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Slice of Life amit keresel szerintem :D


[link]

2020. aug. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez lesz az köszike :D
2020. aug. 15. 04:40
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Slice of life, azaz a karakterek hétköznapi életét mutatja be. Leginkább iskolai animék terén vannak ilyenek.
2020. aug. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok. Ide tartoznak olyan animék, mint pl. a Clannad, Aishiteruze Baby, Chuunibyou demo Koi ga Shitai és hasonlók.
2020. aug. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami rögtön nem igaz a Slice of Life-ra.


Natsume Yuujinchou

Aria

Violet Evergarden

Hinamatsuri

ReLife

Shoujo Shuumatsu Ryokou

Mahoutsukai no Yome

Kobayashi-san Chi no Maid Dragon

Haibane Renmei

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu

Flying Witch

Yokohama Kaidashi Kikou

Shinryaku! Ika Musume


Ezek mind be vannak sorolva a slice of life műfajba, nem csak egy adatbázisban, három függetlent keresztbe ellenőriztem. Mindegyikben van olyan dolog, ha nem eleve a sorozat alapja, ami a valóságban nem történhet meg.

2020. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez azért van, mert a slice of life NEM a hétköznapi életet mutatja be. A slice of life a SAJÁT karakterei hétköznapi életét mutatja be (amikor épp nem mennek valami kalandra). Ebbe pedig tulajdonképpen bármi belefér.


Az igazság az, hogy nem létezik műfaj, ami definíció szerint csak a valóságban is lehetséges eseményeket mutatna be.

2020. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
A valóság csak nézőpont kérdése:)
2020. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!