Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Son Goku képes lenne legyőzni...

Son Goku képes lenne legyőzni Saitamát?

Figyelt kérdés
Én szerintem Goku erősebb Saitamánál

2020. aug. 17. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Két eltérő univerzum eltérő szabályokkal. Kizárólag attól függ, hogy írják egybe a két sztorit.
2020. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mojjo ***** válasza:
77%
Arale-t sem tudta legyőzni, Vegitával együtt sem. Na, Saitama pont ugyanolyan gag karakter, mint Arale.
2020. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
80%

Goku a Bills-szel folytatott harca során majdnem elpusztította az univerzumot csak a lökéshullámaival.

Ehhez képest Saitama csak a Föld légkörét tudta megváltoztatni egy komoly ütéssel

2020. aug. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nem ismerem annyira a One Punch Man-t, de ha jól tudom, ő azért győz le mindenkit 1 ütéssel, mert minden ellenfelénél erősebb, és nem azért, mert ő valami isteni erőt birtokol, ami kivétel nélkül legyőz mindent. Tehát gyakorlatilag ő is ember, tehát ő is ugyanúgy veszít a nála erősebb ellenfelek ellen, még ha az OPM világában nincs is olyan. --> Goku győzne.
2020. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Aki azt mondja Goku erősebb, annak javaslom, hogy keressen rá a Saitama vs God kifejezésre. Saitama gyorsabb volt mint a fény...
2020. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, de az csak egy fanmade manga, nem?
2020. okt. 10. 21:01
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Ez az eredeti manga, amiből az animét csinálják.
2020. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Mojjo ***** válasza:
100%
Nem, a Saitama vs God az fanfiction.
2020. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kakamatyi666 ***** válasza:
40%
Goku simán győzne mert Saitama hozzá se tudna érne míg goku egy pöccintésre megölné!
2020. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Saitama nyerne ugyanis egy ütéssel kiverné goku-t a téridőböl.

Egyébként viccet félrtéve szerintem érdekes harc lenne ugyanis Saitama bár ember mégis isteni hatalma lett amit nehezen lehet überelni.

Gondoljunk bele abba hogy létezik egy olyan ember akinek van elég ereje ahoz hogy mindent szétplacsintson egy ütéssel és e mellett gyorsan közlekedik és irtó szívós szemben egy hozzá hasonló lénnyel.

Szerintem ha ezeket megnézzük akkor hülyeség ezen vitatkozni (lehet pont e miatt indult be a vita) ugyanis mind a ketten ugyan olyan erősek.

2020. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!