Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ilyen szürke őszies-télies...

Ilyen szürke őszies-télies időben titeket is felvidít egy jó kis Songoku?

Figyelt kérdés

Mostanában olyan depis hangulatom van, rátesz ez a szürke idő, meg hogy korán sötétedik.


Azonban 2-3 napja elkezdtem újra nézni gyerekkori kedvenc animémet, a Dragon Ball-t. Emlékszem, hogy a 90-es években is feldobott a szürke panelházak között a hatodikon, talán a japánok is hasonló céllal csinálták, hogy egy kis színt vigyen az esőben a tokyo-i betondzsungelbe.


Olyan pozitív, színes, életvidám hangulat árad belőle, miközben kalandos, szórakoztató is, hogy rögtön jobb kedvre derít. Lehet röhögni a naív Songoku-n, az ideges Bulmán, a perverz Malacpofán és Zseniális Teknősön. :D



2018. nov. 28. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
55%
Én is enlékszem rá valamennyire gyerekkoromból, de én nem rendelek hozzá ilyen pozitív érzéseket. A DB az egyik olyan anime, ami elterjesztette Magyarországon azt a tévhitet, hogy az anime egyenlő az infantilis, üvöltözős, erőszakos, igénytelen rajzfilmmel.
2018. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!