Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csináltam egy anime AMV-t,...

Csináltam egy anime AMV-t, vélemény?

Figyelt kérdés

[link]

^

|

Ezt akartam le utánozni



[link]


Egy ilyen lett.

Vélemény, esetleg tippek? :D



2020. aug. 18. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Hát,nekem már az eredeti sem tetszett. Nem szeretem,ha csak össze vannak dobálva a jelenetek,0 kapcsolat és 0 ütem,a dalra. A felirat is csúszik kicsit. Nem csak azt kell nézni,hogy szomorú a dal és bevágunk pár megható jelenetet,majd még hozzádumáltatjuk a főszereplőt, hogy elérje valamennyire a nézőknél a meghatódás szintet. Fontos szereplő ilyenkor a dal szövege,a cselekvés és,hogy tudjuk milyen jelenet és milyen szöveg illik rá. Nyilván ez a kritika csak részben szólt neked,mert kezdő vagy,de azért 49ezer like-nál,elvárja az ember, hogy jó legyen az,amit néz.
2020. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igaz, igazad van, máskor így fogok tenni, van még egy amv-m csak az tokyo ghoul és nem tudom fel tenni YouTubera 😅

Örülnék ha alkotnál róla véleményt, üzenetben le írtam a mess nevemet:)

2020. aug. 18. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!