Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Véléményed szerint ki a...

Véléményed szerint ki a legerősebb anime szereplő és miért az eddig látottak közül?

Figyelt kérdés

2020. szept. 3. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon vitás téma,sokan ragaszkodnak ahozz,hogy nekik a véleményük a helyes és,ha te mást mondassz akkor már “kamu anime fan vagy”. Egyértelműen csak azok az elfogult animések rendelkeznek ilyen mentalitással.

Mellesleg szerintem Saiki,elég sok animét láttam és szerintem ő egy nagyon erős karakter,főleg,hogy nem is használja az egész erejét,mert veszélyes a földre és társaira nézve.

2020. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, elég vitás kérdés több szempontból is, de szívesen meghallgatom kinek ki a személyes legeslegerősebbje. Azt lefelejtettem, hogy anime címével kérem.
2020. szept. 3. 22:49
 3/10 anonim válasza:
86%
Saitama
2020. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Urek Mazino - Tower of God
2020. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Zeno

1 csettintéssel eltörli az univerzumokat

2020. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ryuk a Death Note-ból. Halálistenként azt öl meg akit csak akar, és rá nem is hat semmilyen fegyver sem átok.
2020. szept. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Saitama +1
2020. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Songoku
2020. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A "ki a legerősebb" kérdésekre ott vannak ezek az oldalak:


[link]


[link]


A legerősebb animekarakter akit én ismerek meg a Rémálmok hercege (Slayers)

1-A egy olyan skálán, amin a maximum a 0, az átlag ember 10-B, a bolygópusztító szint meg az 5-B-vel kezdődik.



Amúgy az animék közti legerősebb biztos nem egy nagyon híres főszereplő, mert az ritkán szokott világteremtő (isten szerű entitás) karakter lenni. A Dragon Ball-ban pl Zeno elpusztított x dimenziót csak úgy, minden féle erőlködés nélkül. (Ő amúgy "csak" 2-C)

2020. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megnéznék egy Saiki vs Saitama-t
2020. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!