Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Véleményeznétek néhány szerepl...

Véleményeznétek néhány szereplőt az Once upon a time-Egyszer volt hol nem volt c. sorozatból?

Figyelt kérdés

Itt főleg rájuk gondolnék:

-Hook

-Emma

-Regina

-Zörgőfürge

Természetesen a többiekre is kíváncsi vagyok!



2015. okt. 26. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
A jellemzés alatt pontosan mit értesz? A tulajdonságaikat? Vagy hogy nekünk mi a véleményünk rőluk, szimpatikusak-e? Vahy mi a szerepük a sorozatban?
2015. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt,hogy mit gondoltok róluk,szeretitek vagy nem,mi a jó,mi a rossz bennük.Akár a Velük kapcsolatos jelenetekről is írhattok.Egyszóval bármit,ami csak eszetekbe jut:)
2015. okt. 26. 18:03
 3/9 anonim válasza:

SPOILER!

Emma a főszereplő, egy szerintem elég makacs és magabiztos karakter, akinek a családja lesz a legfontosabb kb. a 2.évadtól, Hook egy rossz fiúból lett jófiú, aki gyakran rágódik a múltján, de próbál tovább lépni, Regina a sorozat elején a fő gonosz és nehéz út megtétele után tudott csak jóvá válni, Zörgőfürge az egyik személyes kedvencem, igazi történetirányító karakter, akinek csak két gyengéje van, a fia és Belle, a szíve tele van gyűlölettel és álnok gondolatokkal,majd az 5.évadban a gyűlöletet és a sötét erőt "kiszívta" belőle Merlin tanonca, de az új énjéről még nem sokat tudtunk meg az első pár részből.

2015. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ👍,más valaki😃?
2015. okt. 26. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Az általad felsoroltakról is írok majd, csak így elöljáróban megjegyezném, hogy nagyon sajnálom, hogy Snow White és David mostanra milyen jellemtelen karakterek lettek...Pedig az elején imádtam őket. És az is eléggé elszomorít, hogy a mostani évadban már nincsenek visszatekintések a múltba. (gondolom tudod mire gondolok) Folyton olyan jelenetek játszanak be, amik Camelotban történtek. Oké, hogy most a szereplők erre próbálnak rájönni, de a régi stílus nekem jobban tetszett.

+ nagyon zavar az is, hogy minden évad végén megoldódik egy probléma, de aztán beraknak egy újabb gonoszt, csak hogy legyen még valami...Az első 2 évad überelhetetlen, azóta sajna egyre romlik a színvonal. Na mondjuk ennek semmi köze a szereplőkhöz, úgyhogy bocsi, hogy offoltam. :D


Hook - gonoszként is szerettem, de amikor elkezdett megváltozni, és beleesett Emmába, akkor még jobban. Jelenleg eléggé sajnálom Emma miatt. Nem tudok betelni vele, nagyon jó pasi :D

Emma - elég kemény, kinézetre és jellemre is. A Hook-kal való kapcsolatszála nagyon tetszett mindig is, de a karakterre nem mondanám, hogy különösebben szeretem vagy nem szeretem.

Regina - mostanában kedvelem, de már egy kicsit erőltetett nekem ez a "jótevősködés"

Rumpelstiltskin - csak egyszerűen kedvelem, szerintem nem kell megmagyarázni miért :D

2015. okt. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hook az elején egy önző kalóz volt aki semmivel sem törődött csak a bosszújával, de aztán megváltozott és egy szerethető karakterré vált. Szerintem ugyanez elmondható Regináról is, úgy, hogy azt most nem részletezném. Zörgőfürge számomra egy abszolút negatív szereplő, mert mindig csak a hatalom megszerzésén jár az esze, ha pedig azt hisszük, hogy kezd megváltozni, a háttérben akkor is valami gonoszságon töri a fejét.

Emmát én régebben nagyon szerettem, de mostanában (SPOILER) mivel ő lett a Zordon, egymás után teszi azokat a dolgokat amitől egyre erősödik bennem az az érzés, hogy ő már nem hős hanem gonosztevő. Engem akkor ért a legnagyobb csapás mikor az ötödik évad 5. részében kitépi Henry barátnőjének a szívét azért, hogy kiszabadítsák Merlint. Ezzel Korára kezd hasonlítani ami pedig nem pont jó. Ha az írók nem tesznek bele a végére egy csavart amitől mindenki mindent megbocsát akkor én elégé csalódott leszek.

2015. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a végén egy pokoli nagy csavar lesz!
2015. okt. 30. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Nahát, Hook és Emma párosát nagyon szeretem, annyira egymásnak valók, Hook-ot mindig is bírtam, még gonoszként is. ami meg most az 5. évad 8. részben kiderült, nahát azt megkönnyeztem...nyugi nem spoilerezek...de egyre jobban tetszik ez az évad :D

Reginát kezdem unni, olyan semmilyen lett, Rumple-t viszont imádom, ma is kész vagyok azon, ahogy röhög (természetesen az angol verzióban)

Hófehérke és Daliás tök uncsik lettek, nekem am is a mesevilág-beli énjük tetszett, Mary Margaretként pl kifejezetten nem szerettem. A többiek olyan semlegesek számomra, aki jó az jó, aki rossz az rossz, semmi extra :)

2015. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,végre megemlítettétek Rumple nevetését...igen,akárhányszor hallom,ugyanúgy nevetek,mint elsőre:):)A további vélemények is érdekelnek és köszönöm mindenkinek aki eddig időt szánt rám👍
2015. nov. 18. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!