Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Attack on Titan mangából...

Az Attack on Titan mangából mennyi van még hátra?

Figyelt kérdés
Most jött ki ugye a 132. fejezet. Abból kiindulva, hogy kezdettől fogva négy fejezetenként kerül az anyag nyomtatásba, két fejezet még biztosan van hátra, de ott már vége lesz várhatóan? Vagy lesz utána még négy? Egyáltalán létezik erre vonatkozó publikus információ? Próbáltam keresgélni több helyen, de sehol sem láttam konkrétan leírva, hogy összesen hány fejezetet terveznek.
2020. szept. 9. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Konkrét információnk nincs.

Isayama Sensei egyszer mondta, hogy "5% maradt hátra a storyból" és (már nem emlékszem, hogy hanyadik Chapternél tartottunk) de kiszámolva 135 fejezet jött ki. Egyébként ha összeadod a számokat 9-et kapsz ami a 9 alapító óriást jelképezheti (akár🤷🏻‍♀️)

A lényeg, hogy hivatalos információnk nincs, de kb 135 lehet, ami azt jelenti, hogy még 3 fejezet van hátra😥

2020. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán elmegy ez a 139. Fejezetig is. Igaz, akkor az utolsó kötetnek 4 helyett 5 fejezetből kéne állnia. 3 fejezet alatt esélytelen befejezni ezt a mangát, az utolsó 2 fejezet nem olyan tempót diktált, hogy azt lehessen mondani, ennek most már sitty-sitty vége lesz. :D
2020. szept. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!