Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki nem tud esetleg olyan...

Valaki nem tud esetleg olyan oldalt, ahol le tudom tölteni a Sailor Moon magyar feliratát?

Figyelt kérdés
Külön kéne a magyar felirat, de nem találok semmit sem. A régebbi évadokhoz keresem, gondolom az újabbakhoz könnyebben megtalálnám.

2020. szept. 21. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Üzit küldtem mert a linkeket nem nagy szereti az oldal.
2020. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is tudna valaki küldeni esetleg valami oldalt, ahol meg tudom nézni/letölteni magyar szinkronnal/felirattal?


Karanténban elkezdtem unalomból előről nézni, akkor még minden egyes részt megtaláltam magyarul, mostanra viszont a weboldalak 90 százalékáról le lettek szedve, egyszerűen nem találok, csak néhány részt! Régen szinkronosanimek.hu-n néztem, de azt nem találja! :(


Igazság szerint nyelvtanulásból kifolyólag nem ártana ha angol felirattal/szinkronnal nézném, csak megszoktam már a magyar verzió-beli neveket, és kell egy kis idő mire felfogom miről van szó :D


Előre is köszi!

2020. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Én is úgy vagyok mint az elöttem szóló, kb. 1 éve el kezdtem nézni, de félbe hagytam, akkor kb. az összes rész fent volt felirattal(japán szöv. magyar felir.) az nagyon tetszet, de magyarul is az összes leszinkronizált rész fennt volt, 4-5 napja yt feldobott nekem egy Sailor Moonos vidót és kedvet kaptam folytatni, de a gond az hogy ezek a videók le lettek törölve, talán a 69. részig fel vannak töltve a részek és ennyi. Ha valaki tudna nakem egy linket felirathoz és részekhez küldeni vagy újra feltöltené őket vagy feliratozná, azért rettentő hálás lennék!! xoxo
2021. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:

Sziasztok! Valaki esetleg nekem is el tudná küldeni a magyar feliratot?

Illetve a Sailor Moon Crystal magyar felirtatát is nagyon szívesen fogadnám.

Előre is nagyon köszönöm! :D

2021. jún. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!