Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kinek hogy tetszett a Jujutsu...

Kinek hogy tetszett a Jujutsu Kaisen 1.része? Mire számítotok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 04:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett, egy jó adaptációra számítok (olvasom a mangát szóval nagy meglepetést nem tud nyújtni).
2020. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szia az lenne a kérdésem melyik oldalon található meg magyar felirattal?
2020. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla. Angol felirattal animézek
2020. szept. 29. 22:29
 4/11 kergemarha válasza:
Angolul hol nézted meg?
2020. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Itt :)

[link]

2020. okt. 2. 13:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jé de jó, köszi hogy szóltál :D


Animáció szerintem oké volt, leszámítva egy-két csúnyábban megoldott 3D-s részt (ennél mélyebben nem is nyilatkoznék róla, mert nagyon nem értek hozzá :D).


SPOILER


Sztoriban jó volt a nagypapája halálánál a srác reakciója. Nem volt szerencsére agyondramatizálva (mondjuk nem is illett volna annyira a fiú személyiségéhez, ha nagyon nekiáll bőgni), hanem csak nem fogta fel a dolgot. Tetszett, ahogy betelefonált a nővérhez, de nem szólt bele. Mosolygott is kicsit. Kitöltötte a papírokat. Valahogy életszerűnek tűnt.

A nagypapa utolsó intelme, meg hogy a srác utána (részben) emiatt kockáztatta az életét, nekem már annyira nem jött át, kicsit sablonos lett.

Miután megette az ujjat és átalakult, az is lehetett volna kicsit "epic"-ebb, bár ebben nem vagyok biztos, hogy a megvalósítással voltak problémáim, vagy csak mostanában több shounen animét láttam a kelleténél, és eltolódott az ingerküszöböm. Illetve az is lehet még baj, hogy ez még csak az eleje, ezért kevésbé tudtam beleélni magam.

Hát kb. ennyi így hirtelen :D

2020. okt. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és lemaradt, várom a folytatást természetesen :D
2020. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Alexandra F. ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nekem nagyon tetszik. (főleg a folytatás) Szerintem nincs vele semmi baj. Sukunától és Gojoutól kiráz a hideg. (Mármint jó értelemben) Talán sok anime után végre ez az ahol az erő különbségek ennyire ki vannak emelve, és ez úgyszint nekem nagyon tetszik. A szívem nagyon sokat őrlődik, hogy ki lesz a kedvenc szereplőm, eddig Megumi volt. Viszont az utóbbi 2 szereplő aki emlegettem túl sok jó élményt okoz a kiszámíthatatlanságukkal.

Igaz, Sukunára sokszor haragudtam. Pl: (spoiler) amikor kitépi XY szívét, és nem gyógyítja be.

(Tudom a nevét, de aki még nem látta így még jobban meg akarja nézni😆)

Egyszóval szerintem 10/10es anime. Eddig. (20.részig)

2021. márc. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Tetszik, hogy megemlítik benne a rasengent a narutoból és a sinigamit a Bleach anime sorozatból. A főszereplő se olyan megszokott szerintem és tetszik hogy egy két viccet is bele raknak. Még sok mindig kisülhet a sorozatból. Kíváncsi vagyok vajon milyenek lehettek a főszereplő szülei (a papája valamit mesélni akart róluk).
2021. ápr. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, nem fél a mangaka utalni más battle shounenekre :D Yuuji szeretet volna kamehamehát is kilőni 😂🤣
2021. ápr. 1. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!